دستگاه میوه خشک کن صنعتی اکباتان صنعتی

اشتغالزایی با دستگاه میوه خشک کن

5/5 - (12 امتیاز)

اشتغالزایی با دستگاه میوه خشک کن صنعتی و تولید میوه خشک یکی از مشاغل پرسود و پرطرفدار است. اگر تصمیم دارید شغل جدید و پرسودی داشته باشد ، پیشنهاد میکنیم اشتغال با دستگاه میوه خشک کن صنعتی و تولید میوه خشک را در اولویت قرار دهید.

ایران از نخستین کشورهای دنیاست که در آن تمدن و کشاورزی آغاز شده و انسان اولیه برای اولین بار در فلات ایران به کشت و زرع پرداخته است . تنوع اقلیمی بالا در کشورمان موجب شده است از شمال تا جنوب به تدریج با مناطق آب و هوایی متفاوتی مواجه شویم که همین تنوع و تعدد آب وهوایی سبب تنوع و گوناگونی محصولات زراعی و باغداری خواهد بود .

تقریبا یک سوم خاک کشور قابلیت کشاورزی را داراست ، که پتانسیل بالقوه ای برای کاشت انواع محصولات است . کشاورزی و باغداری از دیرباز جزو مشاغل ایرانیان برای تامین معاش بوده است . گفته می شود مهاجرت آریاییها بر خلاف مهاجرت مشهور برای جست و جوی چراگاه نبوده ، بلکه برای کشاورزی بوده است . بخش کشاورزی ، یکی از سه بخش اصلی اقتصاد است که نقش بسزایی در تامین غذا ، رفاه جامعه ، تولید ناخالص ملی و رشد اقتصادی کشورها دارد.


اشتغال در منزل و مشاغل خانگی

اگر یک خانم خانه دارید یا دانشجو ویا دنبال شغل دومی هستید که منجر به منبعی برای درآمد و کار در منزل میگردید ، با شما به مرور و جمع بندی استفاده از دستگاه میوه خشک کن خانگی می پردازیم . بله درست متوجه شدید ! دستگاه میوه خشک کن خانگی .همان طور که اشاره شد در کشورمان با تنوع بالایی از اقلیم روبروییم که منجر به تنوع تولیدات زراعی و باغی گردیده است .

محصولاتی که بالقوه ظرفیت صادرات را نیز خواهند داشت . دستگاه میوه خشک کن خانگی به طور کاملا هوشمند ، در ابعاد کوچکی طراحی گردیدند که فضای زیادی را اشغال نمی کنند .


طرز کار دستگاه میوه خشک کن صنعتی

میوه خشک کن اکباتان صنعت از بربق تک فاز شهری استفاده می کند ، حداقل میزان مصرف 700 وات تا 2 کیلو وات است و استفاده از آنها بسیار ساده است . تنوع بالایی از میوه خشک را می توانید در تموم فصول سال با استفاده از میوه خشک کن آماده کنید . انواع مرکبات ، توت ها ، سبزیجات ، انگور ، موز ، خرمالو ، انبه و …. تنها نمونه ای از محصولاتی هستند که قادر خواهید بود آن ها را بدون هیچ مواد افزودنی ، خشک و وارد بازار مصرف کنید . مزیت استفاده از این دستگاه های میوه خشک کن را می توان به همین استفاده از تموم فصول سال و پوشش انواع میوه و سبزیجات اشاره کرد .


ماندگاری میوه خشک

میوه خشک ماندگاری بالایی دارد و شما با نگرانی فساد مواد غذایی مواجه نیستید . با بسته بندی مناسب و شکیل قطعا مشتریان زیادی جذب میشوند. میوه خشک مغذی هستند ، ماندگاری بالایی دارند و جزو تنقلات بسیار سالم به شمار می آیند ؛ در نتیجه در سبد خانوار از جایگاه مناسبی برخوردار هستند .


اشتغالزایی میوه خشک کن

اگر شما صاحب یک باغ مرکبات هستید ، تاکستان انگور دارید و یا حتی صاحب یک باغ شهری هستید ؛ ما شما را به بهره برداری به شکلی متفاوت از محصولاتتان دعوت می کنیم . بله ! استفاده از دستگاه خشک کن میوه و سبزی برای اشتغالزایی در باغ ، این دستگاهها در ظرفیتهای مختلفی ساخته می شوند. که شما بسته به فضای مد نظر و حجم محصولات خود به راحتی بتوانید آن ها را تهیه نمایید. دستگاه میوه و سبزی خشک کن از برق تک فاز شهری و یا بصورت دوگانه (برق تک فاز – گاز) استفاده می کنند .


ساختار دستگاه میوه خشک کن صنعتی

 ساختار دستگاه میوه خشک کن اکباتان صنعت مکانیزم پیچیده ای دارد و هوشمند است. که استفاده و بهره بری از آن ها به آسانی انجام شود . کاملا عایق بندی هستند و مصرف انرژی نسبتا پایینی دارند .  تعدد سینی های مشبک در انواع مدل های دستگاه میوه خشک کن سبب می شود در هر بار استفاده حجم بسیار قابل قبولی از محصولات را بدون هیچ مواد افزودنی آماده نمایید .

شما با استفاده از دستگاه میوه خشک کن قادر خواهید بود محصولات خود را تبدیل به میوه خشک یا همان چیپس میوه نمایید. و محصولی با کیفیت و ماندگاری بالا که قادر خواهید بود در بازار داخل وحتی خارج از کشور به شکل مطلوبی عرضه کنید . همچنین قادر خواهید بود در سایر فصول از میوه های فصلی تهیه نموده و کسب و کار خود را پیوسته نگه دارید .


اشتغالزایی با دستگاه میوه خشک کن صنعتی

 اگر شما در فکر تاسیس کارگاه یا کارخانه ای صنعتی در زمینه مواد غذایی هستید قطعا می توانید از مشاوره با گروه کارشناسان ما بهره ببرید .شما قادر خواهید بود با توجه به تنوع بسیار بسیار بالای محصولات کشاورزی و باغی در ایران در تموم فصول مواد اولیه مناسبی برای محصولات نهایی خود در اختیار داشته باشید .دستگاه میوه خشک کن صنعتی در ظرفیتهای متفاوتی ساخته می شود .

دستگاه ها با کنترل دیجیتال و اتوماتیک کاملا هوشمند ، عایق بندی بسیار مناسب ، سوخت دوگانه برق تک فاز – گاز، تعبیه چرخ های متحرک و گاری های چرخ دار برای سهولت جا بجایی ، وجود دو تا هفده سانتیقیوژ ، کانال کشی یکنواخت و سیرکولاسیون برای رسیدن یکنواخت حرارت ، سینی هاس مشبک در تعداد زیاد از کیفیت بسیار مطلوبی بهره می برند .

مواد اولیه تک محصولی به شما این امکان را می دهد که هزینه های تولید را به حداقل برسانید ، زیرا برای تهیه چیپس میوه شما نیازی به مواد افزودنی نخواهید داشت . همچنین محصول نهایی نیز بی نیاز از مواد افزودنی و نگهدارنده خواهد بود . هم چنین می توانید از محصولات منحصر به فردی چون انواع توت که فقط در ایران کشت می گردد برای صادرات بهره ببرید .


بازار میوه خشک شده

بازار میوه خشک ایران بسیار رونق دارد .کشورهایی چون اتحادیه اروپا ، کشور های حوزه خلیج فارس ، کانادا و چین جزو بازارهای بالقوه برای صادرات میوه خشک ایران هستند . که با توجه به نرخ بالای دلار ازحاشیه سود سرشاراین بازارها می توانید بهره مند گردید . با توجه به تولیدات متنوع میوه خشک در ایران ، و پتانسیل بالای چیپس میوه ، راه اندازی کارگاه میوه خشک توجیه اقتصادی خوبی دارد.


طرح اشتغالزایی با دستگاه میوه خشک کن

پاسخ مهندس حمید قرایی مدیرعامل شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان به سوال دیگری با عنوان طرح اشتغال زایی با دستگاه میوه خشک کن  و سبزیجات می باشد. اشتغال در این زمینه ، شغل تقریبا جدیدی است و احتمالا اکثر افراد با آن آشنا نیستند.  اولین سوالی که ازما پرسیده میشود که اصلا این کار چی هست ؟؟؟ و سوالاتی از قبیل:ما هیچ اطلاعاتی نداریم برایمان در مورد این کار توضیح دهید.
چقدر حاشیه سود دارد؟؟
چه کار باید کرد؟؟
اصلا به صرفه هست؟؟
بازار اشباع شده یا نه؟؟

با ما همراه باشید که به پاسخ این سوالات برسید.ابتدا بگویم که به صورت صنعتی و تجاری شغل تولید میوه خشک جدید می باشد نه اینکه کار جدیدی باشد. 


اشتغال با دستگاه میوه خشک کن صنعتی
اشتغال با دستگاه میوه خشک کن صنعتی
خشک کردن میوه و سبزی جات در گذشت

میدانیم که خشک کردن میوه و سبزی از قدیم بوده و استفاده می شده است (مثل نعنا خشک، زردآلوخشک و غیره) البته خشک کردن به صورت سنتی بوده و جنبه صنعتی وتجاری نداشت. و هرکس برای مصرف خودش استفاده می کرد واگر قصد فروش بوده خیلی کم رایج بوده است. به جای خشک کردن سبزیجات و میوه زیر نور آفتاب و منتظر ماندن طولانی مدت یا مویز کردن، با دستگاه خشک کن سریعتر انجام میگردد. 

مثلا پودرهای گیاهی، مثل پودربابونه ، پودرآلوده ورا، داروهای گیاهی، رنگ دانه های طبیعی، دمنوش، تنباکو ترخینه.  ویدئو سخنان مدیرعامل شرکت با عنوان تعریف شغل تولید میوه خشک هم می توانید تماشا بفرمایید.


 
اهمیت دستگاه میوه خشک کن و چیپس میوه

دلیل توجه جهاد کشاورزی به خشک کردن میوه و سبزیجات این کار جز صنایع تبدیلی می باشد. مربوط به جهاد کشاورزی می شود. باعث می شود که از هدر رفتن محصولی جلوگیری می شودبه دلایل بالا؛ جهاد کشاورزی حمایت زیادی از این کار می کند.

البته نه تنها این شغل، بلکه از تمام صنایع تبدیلی حمایت می شود.  مثل ترشی، تولید مربا، تولید همین میوه خشک و … شیوه میوه خشک کن یاحتمالا میدانیدکه از میوه های در معرض فساد یا میوه هایی که دور ریز می شود رب و ترشی درست می شود. می توانیم این میوه ها دور ریز یا اصطلاحا پادرختی را خشک کنیم و حتما نباید میوه، درجه یک باشد که قیمت بالایی دارد.

حتی اگر میوه شما درجه یک باشد یا درجه سه یا سایز متفاوتی داشته باشد. قراره اسلایس بشه و همه یک شکل می شود. میوه لکه دار اصلا مشخص نمی شوند یا اینکه نهایتا می توانیم آن را جدا کنیم. بنابراین فرقی در طعم وشکل ظاهری ندارد چون بعد از اسلایس یکسان میشوند. در ضمن ماهی و میگو نیز در جنوب کشور خشک می گردد و سود بالایی برای تولیدکننده دارد و ایده جدیدی می باشد.


 

0/5 (0 نظر)

6 دیدگاه دربارهٔ «اشتغالزایی با دستگاه میوه خشک کن»

  1. بازتاب: چیپس آناناس - شرکت اکباتان صنعت

  2. بازتاب: چیپس انبه - شرکت اکباتان صنعت

  3. بازتاب: چیپس توت فرنگی - شرکت اکباتان صنعت

  4. بازتاب: دستگاه میوه خشک کن ED600 - شرکت اکباتان صنعت

  5. بازتاب: ورقه گالوانیزه چیست و چه کاربردی دارد ؟| شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان

  6. بازتاب: دستگاه میوه خشک کن خانگی | سه سال گارانتی بی قیدوشرط | اکباتان صنعت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
اشتغالزایی خانگی با دستگاه میوه خشک کن : اگر یک خانم خانه دارید یا دانشجو ویا دنبال شغل دومی هستید که منجر به منبعی برای درآمد و اشتغال خانگی گردد ، با شما به مرور و جمع بندی استفاده از دستگاه میوه خشک کن خانگی می پردازیم . بله درست متوجه شدید ! دستگاه میوه خشک کن خانگی .همان طور که اشاره شد در کشورمان با تنوع بالایی از اقلیم روبروییم که منجر به تنوع تولیدات زراعی و باغی گردیده است . محصولاتی که بالقوه ظرفیت صادرات را نیز خواهند داشت . دستگاه میوه خشک کن خانگی به طور کاملا هوشمند ، در ابعاد کوچکی طراحی گردیدند که فضای زیادی را اشغال نمی کنند . این دستگاه ها از بربق تک فاز شهری استفاده می کنند ، حداقل میزان مصرف 700 بایت تا 2 کیلو بایت است و استفاده از آنها بسیار ساده است . تنوع بالایی از محصول را می توانید در تموم فصول سال با استفاده از دستگاه میوه خشک کن آماده کنید . انواع مرکبات ، توت ها ، سبزیجات ، انگور ، موز ، خرمالو ، انبه و .... تنها نمونه ای از محصولاتی هستند که قادر خواهید بود آن ها را بدون هیچ مواد افزودنی خشک و وارد بازار مصرف کنید . مزیت استفاده از این دستگاه ها را می توان به همین استفاده از تموم فصول سال و پوشش انواع میوه و سبزیجات اشاره کرد .