تعمیر دستگاه میوه خشک کن

تعمیر دستگاه میوه خشک کن

5/5 - (6 امتیاز)

تعمیر دستگاه میوه خشک کن سایر برندها یکی از خدماتی هست که شرکت اکباتان صنعت ارائه میدهد . عزیزانی که از برندهای متفرقه میوه خشک کن خریداری کردند و از دستگاه رضایت ندارند میتوانند برای مشاوره یا طراحی و یا انجام تغییرات روی دستگاه ، با ما تماس بگیرند . با افتخار در خدمت این دوستان عزیز هستیم. 

تعمیر دستگاه میوه خشک کن صنعتی و خانگی

آیا تا به حال خرید امن را تجربه کرده اید ؟ خرید امن چقدر برایتان مهم است ؟ تضمین قطعات کالا برای شما چقدر اهمیت دارد ؟ ما  در این صفحه از وبسایت میخواهیم شما را با تنها یکی از خدمات شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان آشنا سازیم .

شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان

همواره میکوشد تا مشتریان عزیز این مجموعه با خیال آسوده محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. در همین راستا شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان تمامی دستگاه خشک کن خود را با 3 سال گارانتی بی قیدو شرط و 25 سال خدمات پس از فروش ، خدمت شما عزیزان ارئه میدهد. تا شما مشتریان عزیز این مجموعه با خیالی کاملا آسوده محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. همچنین تمامی قطعات دستگاه های میوه خشک کن شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان دارای 25 سال خدمات پس از فروش میباشد .

آیا  هنوز سوالی در مورد دستگاه خشک کن ذهن شمارو مشغول کرده است ؟

برای دریافت مشاوره در زمینه خرید دستگاه میوه خشک کن صنعتی کافیست با واحد فروش شرکت در تماس باشید .

تلفن واحد فروش شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان :

021-66423615

+989129750812

مدیرعامل : +989129750811  مهندس حمید قرایی

تعمیر دستگاه میوه خشک کن
تعمیر دستگاه میوه خشک کن

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
تعمیر دستگاه میوه خشک کن سایر برندها یکی از خدماتی هست که شرکت اکباتان صنعت ارائه میدهد . عزیزانی که از برندهای متفرقه میوه خشک کن خریداری کردند و از دستگاه رضایت ندارند میتوانند برای مشاوره یا طراحی و یا انجام تغییرات روی دستگاه ، با ما تماس بگیرند . با افتخار در خدمت این دوستان عزیز هستیم.  آیا تا به حال به خرید میوه خشک کن فکر کرده اید ؟  آیا تا به حال خرید امن را تجربه کرده اید ؟ خرید امن چقدر برایتان مهم است ؟ تضمین قطعات کالا برای شما چقدر اهمیت دارد ؟