حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن

5/5 - (3 امتیاز)

حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن در  تمام دنیا فروش و محل تحویل ماشین آلات، درب کارخانه سازنده هست. شرکت اکباتان صنعت هم ازین قانون مستثنی نیست. اما با این وجود ما خود را موظف میدانیم که درمورد حمل و نقل دستگاه یا دستگاه های دیگر و ارسال به مقصد ، بهترین شرایط و زمینه را فراهم کنیم. تا ارسال و حمل دستگاه به مقصد با کمترین هزینه و بالاترین امنیت انجام شود.

برای حمل دستگاه میوه خشک کن بعد از خرید به چند روش میتوانید اقدام نمایید

برای مثال ما سعی میکنیم برای حمل و نقل دستگاه به مقصد بخصوص شهرهای دورتر ، از خودروهای مسیر برگشتی انتخاب کنیم . چون این خودروها برای سرویس برگشتی کرایه بسیار پایین تری درخواست میکنن.

در تمام ارسال میوه خشک کن ، برای تحویل دستگاه به راننده یا باربری ، از آنها رسید تحویل دستگاه میگیریم. و متعهد هستند تا دستگاه میوه و سبزی خشک کن را بیمه بار بکنند و بارنامه بگیرند.

ما قبل از ارسال دستگاه ، از تمام جزییات و کارکرد دستگاه فیلمبرداری میکنیم و همان موقع برای خریدار ارسال میکنیم. با این کار برای خریدار هیچ دغدغه و نگرانی از بابت سلامت دستگاه میوه و سبزی خشک کن.

اگر شما دستگاه میوه و سبزی خشک کن را حضوری از درب کارخانه شخصا تحویل بگیرید هم در صورت تمایل شما ، ما بازهم درباره موارد فوق انجام .ظیفه میکنیم.

حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن
حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن

1-خرید و ثبت سفارش و ارسال محصول به تمام نقاط دنیا در کمترین زمان .

2-خرید محصول از درب کارخانه و حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن در همان زمان .

برای اطلاعات بیشتر از نحوه ارسال دستگاه های میوه خشک کن در هر مدل کافیست با مشاوران واحد فروش ما  و

یا مدیر عامل شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان در تماس باشید .

برای دریافت مشاوره رایگان کافیست با شماره های زیر در ارتباط باشید :

شماره تماس دفتر تهران :

021-66423615

09129750812  

شماره تماس مدیر عامل شرکت : 

09129750811  مهندس حمید قرایی

کارخانه:

+988134586521

0/5 (0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن در  تمام دنیا فروش و محل تحویل ماشین آلات، درب کارخانه سازنده هست. شرکت اکباتان صنعت هم ازین قانون مستثنی نیست. اما با این وجود ما خود را موظف میدانیم که درمورد حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن یا دستگاه های دیگر و ارسال به مقصد ، بهترین شرایط و زمینه را فراهم کنیم. تا ارسال و حمل دستگاه به مقصد با کمترین هزینه و بالاترین امنیت انجام شود. برای مثال ما سعی میکنیم برای حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن به مقصد بخصوص شهرهای دورتر ، از خودروهای مسیر برگشتی انتخاب کنیم . چون این خودروها برای سرویس برگشتی کرایه بسیار پایین تری درخواست میکنن. در تمام ارسال و حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن ، برای تحویل دستگاه میوه و سبزی خشک کن به راننده یا باربری ، از آنها رسید تحویل دستگاه میگیریم و متعهد هستند تا دستگاه میوه و سبزی خشک کن را بیمه بار بکنند و بارنامه بگیرند. ما قبل از ارسال دستگاه ، از تمام جزییات و کارکرد دستگاه فیلمبرداری میکنیم و همان موقع برای خریدار ارسال میکنیم. با این کار برای خریدار هیچ دغدغه و نگرانی از بابت سلامت دستگاه میوه و سبزی خشک کن نمیماند.