خرید میوه خشک عمده شده

خرید میوه خشک

5/5 - (2 امتیاز)

خرید میوه خشک موضوعی است که تقریبا تمام کسانی که میخواهند دستگاه میوه خشک کن صنعتی خریداری بکنند از فروشنده دستگاه میوه خشک کن میپرسند. عزیزانی که برای خرید دستگاه میوه خشک کن با ما تماس میگیرند معمولا این سوال را میپرسند که:آیا اگر از شما دستگاه میوه خشک کن خریداری بکنیم ، شما قرارداد خرید تضمینی میوه خشک دارید؟ در جواب این عزیزان باید بگویم متاسفانه بعضی فروشندگان دستگاه خشک کن میوه برای فریب مشتری و فروش دستگاههای ناکارآمد خود از این موضوع استفاده میکنند.


خرید میوه خشک ( چیپس میوه ) تضمینی

شاید دیده باشید بعضی فروشندگان دستگاه میوه خشک کن قرارداد میبندند که در صورت خرید دستگاه از ایشان ، آنها هم میوه خشک شمارا خریداری میکنند و برای این موضوع حتی قرارداد محضری امضا میکنند. اما من به شما قول میدهم از دو حالت خارج نیست که عرض میکنم.

  1. معمولا دستگاه میوه خشک کن که میفروشند اصلا کارایی ندارد که خریدار بتواند با آن میوه خشک بکند.
  2. اگر هم با هزاران زحمت و سختی مضاعف چیپس میوه و میوه خشک تولید بکند، فروشنده دستگاه میوه خشک کن کلی بهانه میتراشد تا شانه خالی کند. اما رسم شده که معمولا انقدر قیمت پایینی به تولید کننده میوه خشک پیشنهاد میدهند که خودش منصرف میشود. مثلا میوه خشکی که برای تولید کننده 50 هزارتومان هزینه داشته و او باید 100 هزارتومان بفروشد، به او 40 هزار تومان قیمت میدهند. به این راحتی از زیر قرارداد خرید میوه خشک شانه خالی میکنند.

کارگاه میوه خشک

دوستان عزیز اگر قصد خرید میوه خشک کن و تجهیز کارگاه میوه خشک و تولید چیپس میوه را دارید توصیه میکنم اولویت شما کیفیت و کارآیی دستگاه خشک کن باشد نه حاشیه های آن. 

اگر شما دستگاه خشک کن میوه با کیفیت داشته باشید میتوانید میوه خشک و سبزی خشک با کیفیت عالی و تولید بکنید که همه جا خریدار دارد و غیرممکن است که روی دست شما بماند.

وقتی دستگاه میوه خشک کن کارآمد داشته باشید محصول شما را سریعتر و با مصرف انرژِی کمتر خشک میکند. و ضمنا هدر رفت محصول هم نخواهید داشت. در نتیجه هزینه تولید شما کمتر است و سود بیشتری میکنید.

0/5 (0 نظر)

2 دیدگاه دربارهٔ «خرید میوه خشک»

  1. بازتاب: چیپس سیب | شرکت اکباتان صنعت

  2. بازتاب: میوه خشک کن | شرکت اکباتان صنعت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
خرید میوه خشک موضوعی است که تقریبا تمام کسانی که میخواهند دستگاه میوه خشک کن صنعتی خریداری بکنند از فروشنده دستگاه میوه خشک کن میپرسند. خرید میوه خشک تضمینی عزیزانی که برای خرید دستگاه میوه خشک کن با ما تماس میگیرند معمولا این سوال را میپرسند که: آیا اگر از شما دستگاه میوه خشک کن خریداری بکنیم ، شما قرارداد خرید تضمینی میوه خشک دارید؟ در جواب این عزیزان باید بگویم متاسفانه بعضی فروشندگان دستگاه خشک کن میوه برای فریب مشتری و فروش دستگاههای ناکارآمد خود از این موضوع استفاده میکنند.  وعده کذب خرید تضمینی شاید دیده باشید بعضی فروشندگان دستگاه میوه خشک کن قرارداد میبندند که در صورت خرید دستگاه از ایشان ، آنها هم میوه خشک شمارا خریداری میکنند و برای این موضوع حتی قرارداد محضری امضا میکنند. اما من به شما قول میدهم از دو حالت خارج نیست که عرض میکنم. معمولا دستگاه میوه خشک کن که میفروشند اصلا کارایی ندارد که خریدار بتواند با آن میوه خشک بکند. اگر هم با هزاران زحمت و مشقت مضاعف محصولی تولید بکند و میوه خشک بکند، فروشنده دستگاه میوه خشک کن کلی بهانه میتراشد تا شانه خالی کند اما رسم شده که معمولا انقدر قیمت پایینی به تولید کننده میوه خشک پیشنهاد میدهند که خودش منصرف میشود. مثلا میوه خشکی که برای تولید کننده 50 هزارتومان هزینه داشته و او باید 100 هزارتومان بفروشد، به او 40 هزار تومان قیمت میدهند.