وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن صنعتی و خانگی برای دستگاه میوه خشک کن خانگی چه وسایلی ضروری هستند؟ هزینه وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن خانگی و صنعتی چقدر است؟ برای وسایل جانبی دستگاه خشک کن میوه و سبزی چه جایگزینی وجود دارد؟

وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن خانگی و صنعتی چه تفاوتی باهم دارند؟ چه وسایل و تجهیزاتی باید خریداری کرد و واقعا مورد نیاز هستند؟ در این مقاله هم در مورد ماشین آلات و وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن صحبت میکنیم و هم درباره قطعات یدکی برای تعمیر دستگاه صحبت میکنیم. پس برای مطالعه این اطلاعات مهم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

در قدیم مردم برای خشک کردن میوه و سبزیجات ، میوه ها را در مجاورت با نور آفتاب قرار میدادند و میوه ها بعد از چند روز خشک میشدند. و تبدیل به چیپس میوه میشدند.

اما این روش سنتی معایب فراوانی را به همراه داشت یکی از معایب این نوع خشک کردن کپک زدن میوه (کپک نوعی قارچ محسوب میشود ) و کرم زدن چیپس میوه های تهیه شده بود که سلامت افراد را به خطر می انداخت.

وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن صنعتی

اما امروزه باوجود دستگاه میوه خشک کن صنعتی  شما این مشکلات را ندارید . و چیپس میوه ها در کمترین زمان ممکن با تمام اصول بهداشتی تولید میشوند.  حتی شما با خرید این دستگاه های صنعتی میتوانید برای خودتان و اطرافیانتان ایجاد اشتغال نمایید و ازین طریق کسب درامد کنید .

قطعا همانطور که میدانید این شغل یکی از شغل های پر درامد در ایران محسوب میشود. چرا که ایران یکی از بزرگترین کشور ها در زمنیه تولید میوه و سبزی جات میباشد . حتی کشور ایران به دلیل داشتن موقعیت استراتژیکش در منطقه میتواند به یکی از بزرگترین تولید کننده های چیپس میوه تبدیل شود . قطعا همانطور که میدانید چیپس میوه طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد. و این مسئله خود یکی از بهترین فرصت ها برای صادرات چیپس میوه به دنیاست .

دستگاه میوه خشک کن صنعتی دارای وسایل جانبی متعددی به همراه خود میباشد.  در این مقاله قصد داریم شما را با این وسایل جانبی بیشتر آشنا کنیم برای آشنایی با وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن صنعتی با ماهمراه باشید .

کسب درامد از تولید میوه خشک و سبزی خشک :

امروزه با بوجود آمدن دستگاه صنعتی خشک کردن میوه به یک شغل پر درآمد مبدل شده است. ما در مقاله ای کاملا  جداگانه بصورت کاملا اختصاصی به کسب درامد از طریق تولید چیپس میوه پرداخته ایم که میتوانید این مقاله را مطالعه نمایید . اما بصورت خلاصه باید خدمتتان عرض کنم این شغل امروزه کاملا پر درامد بوده و این شغل کاملا مناسب برای باغداران میباشد . یکی از مشکلات باغداران در ایران  در فروش میوه وجود دلال میوه دربازار میوه  و تره بار میباشد، بد نیست بدانید با وجود یکی از این دستگاه شما علاوه بر اینکه ضرر نمیکنید . بلکه سود بالایی از این طریق خواهید داشت برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقلات قبلی مارا مطالعه نمایید .

بیشتر مشتریان در هنگام خرید دستگاه میوه خشک کن معمولا سوال هایی از بابت خرید متعلقات دستگاه میوه خشک دارند.

که این متعلقات چقدر در روند تولید چیپس میوه میتواند موثر باشد . یا بیشتر مشتریان بر این باورند که این متعلقات برای تمامی دستگاه ها لازم و ضروری میباشد و حتی ممکن است بیشتر مشتریان این متعلقات را نشناسند. در این مقاله قصد داریم به تمامی سوالات شما مشتریان عزیز پاسخ دهیم.

وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن صنعتی

اولین سوالی که همه مشتری ها قبل از خرید دستگاه از ما میپرسند اینست که وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن چه وسایل هایی میباشند و کدام لوازم جانبی مورد نیاز ما مشتریان میباشد ؟

اگر شما هم جز آن دسته از مشتریانی هستید که برای دستگاه میوه خشک کن خود میخواهید وسایل جانبی تهیه نمایید بهتر است قبل از خرید دستگاه با این وسایل جانبی بیشتر آشنا شوید .

لیست متعلقات :

  • هسته گیر میوه
  • دستگاه بسته بندی چهارتوزیع یا دوتوزیع
  • میز استیل
  • وان شستشوی میوه

اما سوالی که وجود دارد آیا لوازم جانبی برای همه دستگاه خشک کن میوه صنعتی مورد نیاز میباشد یا خیر  ؟ .جواب این سوال خیر است چرا که  ،ما به همه این متعلقات نیاز نداریم  . حتی بعضی دستگاه خشک کن میوه خانگی نیازی به داشتن وسایل جانبی نمیباشند  .و این طرز تفکر در مورد اجباری بودن متعلقات هنگام خرید دستگاه کاملا غلط است .

اما شاید از خود بپرسید این وسایل جانبی برای چه دستگاه هایی مورد نیاز میباشد ؟

قبل از پاسخ به این سوال بهتر است بدانید شما برای چه دستگاه هایی میخواهید .متعلقات همراهش را تهیه نمایید مثلا دستگاه میوه خشک کن  با ظرفیت تولید پایین نیازی به متعلقات ندارند . چرا که این دستگاه ها ظرفیت پایینی داشته و شما میتوانید با وسایل و ابزار ساده تر کار خود را شروع کنید . البته بعضی از مشتریان برای سهولت کار دوست دارند این متعلقات را در کنار دستگاه با ظرفیت پایین خریداری نمایند که این یک موضوع کاملا سلیقه ای میباشد . ولی پیشنهاد متخصصان واحد فروش شرکت آریا اندیشه اینست که شما مشتریان عزیزی که از دستگاه های با ظرفیت پایین استفاده میکنید نیازی به خریداری این متعلقات را ندارید .


دستگاه میوه خشک کن  ظرفیت بالا

بد نییست بدانید حتی دستگاه  با ظرفیت های رو بالا هم  نیازی به داشتن همه این متعلقات بصورت یکجا را  ندارند . ،بسیاری ازمشتریان بر این باورند که دستگاه چیپس میوه با ظرفیت متوسط و ظرفیت بالا به تمام متعلقات بصورت یکجا نیاز دارند در صورتی که این طرز فکر کاملا غلط است .


نیاز به هسته گیر میوه برای دستگاه خشک کن صنعتی  :

یکی از سوالاتی اکثر مشتریان از ما دارند نیاز دستگاه میوه خشک کن به هسته گیر میوه میباشد؟ بد نیست بدانید هسته گیر نیز همانند سایر وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن یک وسیله جانبی میباشد . این وسیله جانبی راندمان کار شما را بالا برده و همچنین باعث سهولت کار شما به هنگام کار با این دستگاه ها خواهد شد  .در واقع این وسیله جانبی کار شما را آسان خواهد کرد . حتی شما میتوانید از این وسیله جانبی برای دستگاه چیپس میوه با ظرفیت های پایین نیز استفاده کنید. البته استفاده از این وسیله برای دستگاه با ظرفیت پایین کاملا سلیقه ایست . چرا که برای دستگاه  با ظرفیت های پایین میتوانید از هسته گیر های معمولی نیز استفاده کنید .


  • دستگاه هسته گیرصنعتیانواع هسته گیر :

هسته گیر میوه نیز همانند سایر وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن صنعتی انواع مختلفی دارد. مثلا ما برای دستگاه ها باظرفیت بالا یک نوع هسته گیر داریم( هسته گیر صنعتی )  و برای دستگاه با ظرفیت پایین یک نوع دیگر هسته گیر میوه داریم  . و شما مشتریان عزیز میتوایند این وسیله را در کنار دستگاه خشک کن میوه  خود خریداری نمایید .

 هسته گیر برای چه دستگاه با چه ظرفیت هایی مورد نیاز میباشد؟

قطعا همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد این وسیله برای مشاغل کوچک و خانگی دستگاه هایی با ظرفیت پایین مورد نیاز نمیباشد. مثلا اگر شما قصد تهیه دستگاه خشک کن میوه و سبزی مدل H15 را دارید. این وسیله جانبی مورد نیاز شما نمیباشد . و شما با یک هسته گیر معمولی میتوانید کار خود را  انجام دهید. حتی کسانی که قصد خرید دستگاه های مدل ED100 ،ED200 را دارند .علت اجباری کردن بعضی شرکت ها برای خرید دستگاه هسته گیر در کنار دستگاه سبزی خشک کن صرفا برای سوددهی  و فروش هسته گیرشان میباشد . پس قبل از خرید هسته گیر ظرفیت دستگاه  خود را مد نظر قرار دهید. چرا که یکی از فاکتور های مهم در خرید هسته گیر میوه ظرفیت دستگاه میباشد.

کارآیی هسته گیر میوه

با توجه به تجربه چندین ساله  شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان در زمینه تولید دستگاه خشک کن میوه صنعتی هوشمند ، هسته گیر صنعتی میوه ، مناسب برای کسانی میباشد که میخواهند روزانه 30 تا 40 تن میوه را خشک کنند میباشد .،قطعا این وسیله علاوه بر بالا بردن توان تولید شما قطعا به سهولت کار شما نیز کمک فراوانی خواهد کرد.  پس بهتر است قبل از ورود شما به این شغل این شغل را بهتر بشناسید. و با این شغل بیشتر آشنا شوید چرا که اگر قبل از ورود به این شغل  موارد مورد نیاز و ابتدایی این شغل را ندانید. علاوه بر اینکه سوددهی نخواهید داشت قطعا ضرر های فراوان مالی را خواهید دید .گروه مشاوران  واحد فروش شرکت اریا اندیشه صنعت همواره میکوشد. تا به تمامی سوالات پیش از خرید شما پاسخ دهد. تا شما مشتریان عزیز با خیال راحت تر دستگاه مورد نیاز خود را خریداری نمایید .

نکته ای که در خرید متعلقات این دستگاه ها وجود دارد اینست که هرچه قدر ظرفیت تولید شما بالا تر رود نیاز شما به این وسایل جانبی بیشتر خواهد شد . و به هنگام کار کمبود این متلقات را بیشتر احساس خواهید کرد.  قطعا کسانی که دستگاه با ظرفیت بالاتر را خریداری نموده اند میدانند که راندمان کار و سهولت کار تولید وابسته به این وسایل میباشد. پس نتیجه میگیریم این وسایل جانبی برای دستگاه ها با ظرفیت بالا مورد نیاز میباشد .


فرق هسته گیر های معمولی و صنعتی

اولا این دو هسته گیر یک کار را انجام میدهند ولی هسته گیر های معمولی یا بهتر است بگوییم هسته گیر های دستی مناسب برای دستگاه با ظرفیت پایین میباشند. اما هسته گیر های صنعتی مناسب برای دستگاه میوه خشک کن هوشمند با ظرفیت بالا  میباشد و این کاملا سلیقه ای میباشد .

نیاز به میز استیل   :

میز استیل یکی دیگر از وسایل جانبی میباشد که کارگاه ها یا کارخانه های چیپس میوه از آن استفاده میکنند. البته بد نیست بدانید میز استیل برای کارگاه ها یا کارخانه ها با ظرفیت های بالا لازم و ضروری میباشد .و بهتر است کارگاه ها و کارخانه های چیپس میوه برای کارگاه ها یا کارخانه خود از این میز استیل ها خریداری کنند.

میز های استیل تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان دارای کیفیت بالا میباشند که در ادامه بیشتر به ویژگی های این میز خواهیم پرداخت.  این میز ها از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده و دارای کیفیت و مقاومت بالایی میباشند . جنس این میز ها  از استیل 304  ساخته  شده است .

اما چرا استیل ؟

استیل دارای چندین خاصیت میباشد یک اینکه زنگ نمیزند و پوسیده نمیشود . اکثر گارگاه چیپس میوه محیطی مرطوب داشته و اگر شما از از میز های آهنی در این محیط ها استفاده کنید. احتمال زنگ زدن و خوردگی  این میز ها پس از مدتی بسیار زیاد میباشد. از ویژگی های دیگر استیل میتوانیم به مقاومت در برابر حرارت این فلز اشاره کنیم این فلز در برابر حرارت نیز مقاومت بالایی دارد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دیگر  میز های کار استیل شرکت آریا اندیشه صنعت میتوانیم به زیر بندی محکم این میز ها اشاره کنیم .این میز ها دارای زیر بندی کاملا محکمی دارند .

داشتن چرخ های مقاوم میز استیل :

یکی از ویژگی های دیگر این ابزار میتوانیم به داشتن چرخ های با کیفیت و مقاوم  این میز اشاره کنیم . اکثر میز های استیلی که در کارگاه چیپس میوه بکار میروند وزن زیادی داشته و همین امر یکی از معایب این ابزار محسوب میشود. اما با داشتن چهارچرخ بسیار با کیفیت این دستگاه شما میتوانید میز را به هرجایی خواستید به راحتی جابه جا کنید.

از ویژگی های چرخ های این میز میتوانیم به تحمل وزن بالا آن اشاره کنیم .یکی از ویژگی های مهم و ابتکارانه این میز میتوانیم به چرخ های ترمز دار این میز اشاره کنیم .تمامی این ویژگی های منحصر به فرد تنها در یک میز میباشد.


وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن مدل h15 :

این مدل از دستگاه یکی از بهترین مدل دستگاه میوه خشک کن برای کسب درآمد در منزل میباشد. شما با داشتن این مدل از دستگاه میتوانید در منزل خودتان کسب درآمد کنید. و یا یک کسبو کار خانگی پردرامد را برای خود یا اعضای خانوادتان راه اندازی نمایید .

این دستگاه میوه خشک کن خانگی به دلیل ظرفیت پایینی ( مناسب برای مساغل خانگی ) که دارد نیاز به وسایل جانبی خاصی ندارد. و شما با یک هسته گیر میوه معمولی و یک میز کار معمولی میتوانید به راحتی با این مدل از دستگاه میوه خشک کن کار  تولید چیپس میوه را انجام دهید .

 

از ویژگی های دیگر این دستگاه میتوانیم به هوشمند بودن این دستگاه میوه خشک کن اشاره کنیم . این دستگاه برخلاف دستگاه مشابه کاملا هوشمند است.  و کافیست شما دستگاه را به برق بزنید و میوه ها ی اسلایس شده رو در داخل دستگاه میوه خشک کن قرار بدید . و بعد از یک زمان مشخص چیپس میوه خود را تحویل بگیرید . از ویژگی های دیگر این دستگاه میوه خشک کن میتوانیم به برد چاپی و نرم افزاری شده دستگاه اشاره کنیم . برد نرم افزاری شده این  دستگاه علاوه بر آسان کردن کار با دستگاه طول عمر بسیار بالاتری نیز دارد .

سینی های دستگاه میوه خشک کن h15 :

این دستگاه به دلیل ظرفیت پایین و کوچک بودن حجم دستگاه ،گاری متحرک ندارد و شما مشتریان عزیز سینی ها را مستقیم وارد دستگاه میکنید.

بدنه دستگاه :

یکی از مهم ترین قسمت های هر دستگاه صنعتی بدنه آن میباشد بدنه این دستگاه های صنعتی  دوجداره میباشد جداره بیرونی دستگاه از ورقه های گالوانیزه رنگی ساخته شده است  و همچنین جداره داخلی دستگاه از ورقه های گالوانیزه بی رنگ ساخته شده است اما چرا ورقه گالوانیزه ؟

گالوانیزه در واقع آهنی میباشد که رویه ی آن با روی پوشانده شده است این آهن اگر رویه ی آن پوسیده هم بشود زنگ نمیزند از ویژگی های دیگر این ورقه های گالوانیزه میتوانیم به مقاومت بالای آن اشاره کنیم .

از ویژگی های دیگر این دستگاه میتونیم به داشتن 15 عدد سینی استاندارد اشاره کنیم .این ظرفیت برای کسانی که قصد راه اندازی کارگاه چیپس میوه کوچک را دارندکاملا مناسب است.

از ویژگی های دیگر این دستگاه صنعتی  میتوانیم به  تهویه اتومات این دستگاه و همچنین عایق های حرارتی این دستگاه اشاره کنیم .

این دستگاه چیس میوه دارای عایق های حرارتی و فن های بسیار قدرتمند میباشد علاوه بر آن این دستگاه دارای 4 حلقه چرخ کاملا با کیفیت و کاملا مقاوم میباشد. و شما دستگاه را به آسانی میتوانید جابه جا کنید  پس اگر شما هم میخواهید از وسایل جانبی این دستگاه بیشتر بدانید .

توصیه ما اینست که برای این دستگاه از وسایل جانبی معمولی استفاده کنید . و لزومی به استفاده از وسایل جانبی خاص مثل هسته گیر های صنعتی و… را  ندارد . گارانتی این دستگاه صنعتی همانند سایر دستگاه های تولیدی این شرکت دارای سه سال گارانتی بی قید و شرط و 25 سال خدمات پس از فروش میباشد .

همچنین برای مشاوره رایگان قبل خرید و اطلاعات تکمیلی تر در باره ی متعلقات این دستگاه میوه خشک کن میتوانید با واحد فروش شرکت در تماس باشید .

وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن ED30 :

یکی از سوالات رایج در مورد دستگاه میوه خشک کن مدل ED30 ، هنگام خرید، که اکثر مشتریان از ما دارند اینست که چه نوع وسایل های جانبی برای این دستگاه خشک کن میوه مناسب میباشد ؟

این دستگاه همانند دستگاه میوه خشک کن مدل H15  نیازی به خرید وسایل جانبی صنعتی همانند میز کار صنعتی ، وان های صنعتی و… را ندارد . شما میتوانید بدون داشتن این وسایل جانبی تولیدات خودتان را استارت بزنید.

همانطور که قبلا اشاره شد مشخصات ظاهری یکی از مهم ترین فاکتور های خرید دستگاه صنعتی میباشد.  این مدل دستگاه تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت دارای ابعاد ارتفاع 160 سانتی متر ،عرض 50 سانتی متر ،طول 125 سانتی متر میباشد. ابعاد این دستگاه کمی بزرگتر از دستگاه میوه خشک کن مدل h15 میباشد . اما با توجه به ابعاد این دستگاه این دستگاه نیز مناسب برای استفاده در منزل و کارگاه های کوچک تولیدی چیپس میوه میباشد .

داشتن چرخ های روان و مقاوم دستگاه میوه خشک کن ED30 :

این دستگاه همانند سایر دستگاه های تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت دارای چرخ های روان و کاربردی میباشد . این چرخ ها جابه جایی دستگاه را برای شما کاملا آسان میکند و شما به راحتی میتوانید دستگاه را در کارگاه خود جابه جا کنید .

تعداد و ابعاد سینی های دستگاه میوه خشک کن ED30:

تعداد و ابعاد سینی های این مدل از دستگاه 30 عدد سینی 40 *45 میباشد .

اکثر مشتریان بر این باورند ظرفیت دستگاه خشک کن میوه برابر با تعداد سینی میباشد!!

درصورتی که این طرز تفکر کاملا اشتباه  است.  چرا که ظرفیت دستگاه میوه خشک کن وابست هبه ابعاد سینی و تعداد سینی ها در کنار هم میباشد . نکته بعدی در ظرفیت دستگاه میوه خشک کن که  باید به آن دقت کنید : نوع میوه میباشدمثلا ممکن است یک سینی از دستگاه خشک کن ed30 نیم کیلو پرتقال را بعد از اسلایس کردن اشغال کند. و همان سینی بتواند یک کیلو آلبالو را ساپورت کند . پس نوع میوه در ظرفیت دستگاه های خشک کن موثر میباشد . گاری این دستگاه برخلاف دستگاه h15 دارای گاری متحرک میباشد و گاری را به راحتی میتوانید از دستگاه جدا کرده و بارگیری کنید و دوباره گاری را در داخل دستگاه قرار دهید .

از مزیت های دستگاه میوه خشک کن مدل ED 30 میتوانیم به  هوشمند بودن این دستگاه اشاره کنیم.

این دستگاه دارای کنترل پنل اختصاصی  و نرم افزاری شده میباشد . همچنین این دستگاه  دارای بدنه محکم از ورقه های گالوانیزه میباشد جداره بیرونی دستگاه از ورقه گالوانیزه رنگی و همچنین جداره داخلی دستگاه از ورقه گالوانیزه سفید ساخته شده است مابین دوجداره داخلی و خارجی از عایق حرارتی پشم سنگ استفاده شده که جلوی هدر رفت انرژِی را بصورت کامل میگیرد .

وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن ED60 :

این دستگاه میوه خشک کن صنعتی  مناسب برای مشاغل صنعتی تازه تاسیس میباشد . از ویژگی های این دستگاه میتواینم به هوشمند بودن این دستگاه همانند سایر دستگاه میوه خشک کن شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان اشاره کنیم . دستگاه میوه خشک کن ED60 به دلیل ظرفیت پایین و مناسب برای استفاده در منزل و کارگاه های صنعتی کوچک میباشد . این دستگاه همانند دو دستگاه قبلی  نیازی به استفاده از وسایل جانبی صنعتی نمیباشد . و شما با مشاوره های قبل از خرید و بعد از خرید شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان میتوانید  به راحتی چیپس میوه های با کیفیت را تولید و روانه بازار کنید .

مشخصات دستگاه میوه خشک کن ED60

ابعاد این دستگاه ، ارتفاع این دستگاه 160 سانتی متر و عرض این دستگاه 100 سانتی متر میباشد . همچنین طول این دستگاه 125 سانتی میباشد. همچنین اینت دستگاه همانند دو مدل قبلی دارای چهار حلقه چرخ روان برای جابه جایی آسان میباشد که شما میتوانید دستگاه را به راحتی جابه جاکنید .

تعداد سینی های دستگاه Ed60 :

تعداد و ابعاد سینی های این دستگاه دقیقا دو برابر تعداد و ابعاد سینی های دستگاه Ed30 میباشد. این دستگاه دارای 60 عدد سنی 40 *45 میباشد . همچنین گاری دستگاه برخلاف دستگاه خشک کن مدل H15 متحرک میباشد. و شما متوانید گاری دستگاه را از دستگاه جدا کنید .

گارانتی دستگاه میوه خشک کن ED60 :

این محصول همانند سایر دستگاه های میوه  خشک کن صنعتی شرکت اکباتان صنعت  دارای سه سال گارانتی بی قید و شرط و 25 سال خدمات پس از فروش میباشد. و شما مشتریان عزیز با خیال آسوده دستگاه موردنظر خود را تهیه کنید این دستگاه یک دستگاه کاملا هوشمند بوده . که توسط متخصصان شرکت آریا اندیشه صنعت تولید شده است.

برد هوشمند :

یکی از ویژگی های این مدل از دستگاه  ، میتوانیم به برد چاپی این دستگاه اشاره کنیم. برد این دستگاه توسط برنامه نویسان برنامه نویسی شده و بصورت نرم افزاری میباشد . همچنین این دستگاه  همانند سایر دستگاه های تولیدی این شرکت دارای سه گارانتی بی قید و شرط میباشد. و شما با خیال آسوده میتوانید این دستگاه را خریداری کنید .

وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن ED100 :

دستگاه  ED100 یک دستگاه میوه خشک کن  صنعتی با تعداد سی نی های 35 عدد سی نی 80 در 55 اشاره کنیم . از ویژگی های این خشک کن میوه  میتوانیم به هوشمند بودن این دستگاه اشاره کنیم این دستگاه میوه خشک کن صنعتی همانند سایر دستگاه های تولیدی این شرکت کاملا هوشمند میباشد. از ویژگی های این دستگاه میوه خشک کن صنعتی هوشمند  میتوانیم به داشتن برد چاپی و کنترل پنل اختصاصی این دستگاه اشاره کنیم.

برد های تمامی دستگاه های چیپس میوه شرکت آریا اندیشه توسط متخصصان این شرکت برنامه نویسی شده انددرواقع مرکز کنترل دستگاه در این قسمت تعبیه شده است  .

بدنه دستگاه میوه خشک کن

همانطور که اشاره شد گالوانیزه یعنی آهنی که با روی پوشیده شده ورقه های گالوانیزه مقاومت بالایی دارند. گالوانیزاسیون هم یعنی فرو کردن آهن در مخزنی از روی مذاب به جهت پوشاندن سطح آهن میباشد این عمل باعث میشود آهن  در محیط هایی که دارای رطوبت بالایی میباشند پوسیده نشوند و مقاومت بالایی از خود نشان بدهند .

این دستگاه از بدنه کاملا مقاوم ساخته شده است بدنه دستگاه از ورقه گالوانیزه ساخته شده است. جداره بیرونی دستگاه از ورقه گالوانیزه رنگی جداره داخلی از ورقه گالوانیزه بی رنگ ساخته شده است . همچنین بین دوجداره داخلی و خارجی عایق حرارتی پشم سنگ قرار گرفته است که از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند .

وسایل جانبی دستگاه مدل ED200 :

این مدل از دستگاه  یکی از بهترین مدل های دستگاه های صنعتی خشک کن بشمار میرود. اگر شما هم قصد راه اندازی کارگاه های صنعتی را دارید این دستگاه میوه خشک کن کاملا مناسب برای شما عزیزان میباشد از ویژگی های این دستگاه میوه خشک کن میتوانیم به داشتن کنترل پنل هوشمند این دستگاه همانند سایر دستگاه های خشک کن شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان اشاره کنیم.

ویژگیهای دستگاه میوه خشک کن ED200

از ویژگی های مهم این دستگاه هوشمند میتوانیم به دارای بدنه کاملا مقاوم این دستگاه اشاره کنیم. بدنه این دستگاه هوشمند همانند سایر دستگاه های تولیدی این شرکت از ورقه گالوانیزه ساخته شده است . جداره  بیرونی این دستگاه از ورقه های گالوانیزه رنگی ساخته شده. همچنین جداره داخلی این دستگاه از ورقه گالوانیزه سفید ساخته شده است. مابین دو جداره داخلی و خارجی دستگاه عایق حرارتی پشم سنگ قرار گرفته است  . که از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند .گارانتی دستگاه چیپس میوه Ed200 همانند سایر دستگاه های دیگر شرکت آریا اندیشه دارای سه سال گارانتی بی قیدو شرط و بیستو پنج سال خدمات پس از فروش میباشد . از ویژگی های این دستگاه خشک کن میوه هوشمند میتوانیم به چرخ های کاملا روان این دستگاه اشاره کنیم چرخ های این دستگاه کاملا مقاوم بوده و شما به راحتی میتوانید دستگاه را جابه جا کنید .

ابعاد دستگاه میوه خشک کن مدل ED200 :

ارتفاع این دستگاه 220 سانتی متر ،عرض این دستگاه 150سانتی متر میباشد همچنین طول این دستگاه 200 سانتی متر میباشد  سایز این دستگاه مناسب برای مشاغل صنعتی طراحی و ساخته شده است .

وسایل جانبی دستگاه خشک کن صنعتی مدل Ed400:

یکی از دستگاه های تولیدی دیگر شرکت اریا اندیشه صنعت اکباتان دستگاه چیپس میوه  مدل ED400 میباشد . این دستگاه خشک کن میوه برخلاف دستگاه های دیگر تولیدی این شرکت که بصورت خلاصه معرفی شد دارای ظرفیت نسبتا بالایی میباشد. از ویژگی های این دستگاه  میتوانیم به ابعاد این دستگاه اشاره کنیم این دستگاه دارای ابعاد نسبتا بزرگتری نسبت به دستگاه های ED200.ED100 .میباشد. این دستگاه صنعتی کاملا مناسب برای باغداران و افرادیست که قصد دارند کارگاه چیپس میوه راه اندازی نمایند.

مشخصات ظاهری دستگاه میوه خشک کن مدل ED400 :

ارتفاع این دستگاه 220 سانتی متر بوده ،همچنین عرض این دستگاه  250 سانتی متر میباشد . از ویژگی های دیگر این دستگاه خشک کن میتوانیم به داشتن بدنه مقاوم این دستگاه اشاره کنیم . این دستگاه همانند سایر دستگاه های تولیدی این شرکت از ورقه گالوانیزه ساخته شده است . جداره بیرونی این دستگاه همانند سایر دستگاه های میوه خشک کن تولیدی این شرکت از گالوانیزه رنگی ساخته شده .همچنین جداره داخلی دستگاه از ورقه گالوانیزه سفید ساخته شده است . از ویژگی های ظاهری دیگر این دستگاه میتوانیم به داشتن چهار حلقه چرخ روان این دستگاه اشاره کنیم داشتن چرخ های  با کیفیت این دستگاه باعث میشود تا شما مشتریان عزیز دستگاه را به راحتی جابه جا کنید . که این یک مزیت بسیار بزرگی برای دستگاه های چیپس میوه  کن محسوب میشود .

نوع سوخت دستگاه میوه خشک کن مدل ED400 :

یکی از ویژگی های دستگاه خشک کن میوه صنعتی  مدل ED400 میتوانیم به نوع سوخت این دستگاه اشاره کنیم سوخت این دستگاه برق تکفاز گاز شهری میباشد.

هوشمند بودنED400 :

یکی از ویژگی های مهم دستگاههای شرکت اریا اندیشه صنعت هوشمند بودن دستگاه میوه خشک کن تولید آن است که در هیچ دستگاه دیگری مشاهده نخواهید کرد. این دستگاه خشک کن میوه و سبزی کاملا هوشمند بوده و شما به راحتی میتوانید از دستگاه استفاده کنید.  همچنین به دلیل هوشمند بودن دستگاه چیپس میوه نیازی به سرکشی مدام ندارید.

وان شستشوی میوه :

یکی از سوالاتی که اکثر مشتریان در هنگام خرید از واحد فروش شرکت اریا اندیشه صنعت معمولا دارند اهمیت وان شستشو میوه میباشد. وان شستشوی میوه در واقع یکی از وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن میباشد.

این وسیله جانبی در واقع  کار شستشوی میوه شما را آسان خواهد کرد. نکته حائز اهمیت در انتخاب وان شستشوی میوه چه چیزی میباشد ؟ نکته بعدی سعی کنید از وان شسشویی استفاده کنید که دارای شیر تخلیه باشد .

ویژگی های وان شتشوی میوه شرکت اریا اندیشه :

یکی از ویژگی های وان شسشوی میوه تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت میتوانیم به جنس این وان اشاره کنیم. جنس این وان استیل 304 میباشد. از ویژگی های این وان میتوانیم به چهار چرخ روان با کیفیت این دستگاه اشاره کنیم. چرخ  این دستگاه دارای ترمز میباشد و به راحتی شما میتوانید وان را جابه جا کنید. از ویژگی های دیگر این وان میتوانیم به شیر تخلیه این وان اشاره کنیم .

 

اشتراک گذاری نوشته