تعمیر دستگاه خشک کن

5/5 - (8 امتیاز)

تعمیر میوه خشک کن های متفرقه

تعمیر دستگاه میوه خشک کن سایر برندها یکی از خدماتی هست که شرکت اکباتان صنعت ارائه میدهد . عزیزانی که از برندهای متفرقه میوه خشک کن خریداری کردند و از دستگاه رضایت ندارند میتوانند برای مشاوره یا طراحی و یا انجام تغییرات روی دستگاه ، با ما تماس بگیرند . با افتخار در خدمت این دوستان عزیز هستیم.

اشکال و ایراد دستگاه خشک کن

بیشتر دستگاههای خشک کن موجود متاسفانه اشکال و ایراد ریشه ای دارند. به این دلیل که اغلب سازندگان حتی ذره ای علم و دانش در این رابطه ندارند. و صرفا ظاهر دستگاه را سعی میکنند از روی دستگاه دیگر کپی کنند. در نتیجه متاسفانه افراد زیادی سرشان کلاه میرود و مبلغ زیادی پرداخت میکنند تا دستگاه خریداری کنند اما غافل از اینکه ، دستگاهی که خریده اند ذره ای کیفیت و کارآیی ندارد. پس مایوس و متضرر به دنبال راه چاره میگردند تا مشکل را حل کنند.


طراحی و تغییر دستگاه و رفع مشکلات خشک کن

رفع اشکال دستگاه خشک کن و طراحی دستگاه ناکارآمد برندهای متفرقه ، از جمله خدماتی است که مجموعه اکباتان صنعت به شما عزیزان ارائه میدهد. عزیزانی که از برندهای متفرقه و نامعتبر دستگاه خریداری کرده اند و رضایت ندارند میتوانند دستگاه خود را به کارخانه اکباتان صنعت ارسال کنند تا مشکلات و ایرادات دستگاه را رفع کنیم. در صورتی که ارسال دستگاه مشکل باشد ، ما خود میتوانیم مراجعه کنیم و دستگاه را بررسی و طراحی کنیم و مشکل را رفع کنیم.

 


آیا تا به حال به خرید میوه خشک کن فکر کرده اید ؟

  آیا تا به حال خرید امن را تجربه کرده اید ؟ خرید امن چقدر برایتان مهم است ؟ تضمین قطعات کالا برای شما چقدر اهمیت دارد ؟ما  در این صفحه از وبسایت میخواهیم شما را با تنها یکی از خدمات شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان آشنا سازیم .

شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان همواره میکوشد تا مشتریان عزیز این مجموعه با خیال آسوده محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. در همین راستا شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان تمامی دستگاه خشک کن خود را با 3 سال گارانتی بی قیدو شرط و 25 سال خدمات پس از فروش ، خدمت شما عزیزان ارئه میدهد. تا شما مشتریان عزیز این مجموعه با خیالی کاملا آسوده محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. همچنین تمامی قطعات دستگاه های میوه خشک کن شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان دارای 25 سال خدمات پس از فروش میباشد .


آیا  هنوز سوالی در مورد دستگاه خشک کن ذهن شمارو مشغول کرده است ؟

برای دریافت مشاوره در زمینه خرید دستگاه میوه خشک کن صنعتی کافیست با واحد فروش شرکت در تماس باشید .

تلفن واحد فروش شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان :

021-66423615

+989129750812

مدیرعامل : +989129750811  مهندس حمید قرایی


به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم
Verified by MonsterInsights