خرید چیپس سیب صادراتی

چیپس سیب

5/5 - (2 امتیاز)

چیپس سیب بسیار بیشتر از سیب تازه مقوی است و طرفداران بسیاری دارد. به طوری که می توان ادعا نمود در بین انواع میوه خشک کمتر کسی وجود دارد که طعم ان را نپسندد. پژوهش های ترکیبی از علوم تغذیه و پزشکی نشان داده اند که افرادی سیب تازه یا خشک را در رژیم غذایی خود دارند ، تندرست تر از بقیه افراد می باشند.و در عین حال از ریسک ابتلا به امراض متعددی که ناشی از کمبود ویتامین و مواد معدنی ضروری است به دور هستند.بد نیست بدانیم که در سطح جهانی سیب خشک بعد از مرکبات و موز، بیشترین حجم میوه‌ خشک را شامل می شود.

چیپس سیب

ویتامین‌های مختلف، مواد معدنی، تانن، فیبر یا سلولز گیاهی همه و همه در چیپس سیب یا سیب خشک یافت می شوند. در حقیقت نوع نژاد سیب تعیین کننده ترکیبات شیمیایی موجود در ان است ولی در کل مواد معدنی چون پتاسیم ، آهن و ویتامین هایی مانند A و C و B در اکثر انها یافت می شود.

چیپس سیب

خرید چیپس سیب صادراتی

خواص مفید چیپس سیب

کمک به سلامت و شادابی پوست. جلوگیری از خشکی پوست و انواع ترک های پوستی. رنگ پریدگی و اگزمای مزمن را می توان با مصرف چیپس سیب از بین برد. یا مشکلات آن‌ها را ضعیف نمود. در حقیقت این خاصیت سیب خشک به علت وجود ریبوفلاوین ، ویتامین C و A، مواد معدنی مانند آهن، منیزیم، کلسیم و پتاسیم است.


فایده چیپس سیب بر فشار خون

جالب است بدانید که با مصرف سیب خشک یا چیپس سیب ، می توان کاهش فشار خون را مشاهده نمود.


فایده چیپس سیب بر لثه ها

در سیب خشک اسیدهایی وجود دارد که، در دهان ازاد شده و علاوه بر اینکه باکتری‌های دهان را نابود می کنند، دندان‌ها و لثه‌ها را ضد عفونی می‌نمایند. طوری که برخی دانشمندان عقیده دارند که یک سیب خشک مانند یک مسواک طبیعی عمل می کند.

طبق برخی تحقیقات سیب خشک می تواند ذرات غذایی باقی مانده در لا به لای دندان‌ها را پاک کند. و مانع پوسیدگی دندان و بیماری‌های لثه باشد. به علاوه اثبات شده که تقویت ساختار دندان‌ها و مینای دندان از دیگر فواید مصرف میوه خشک سیب است.

"<yoastmark

چیپس سیب مقابله با نقرس

نقرس اگر چه تاحدودی ارثی است اما به نوعی بیماری افراد پولدار است. زیرا به علت پرخوری و مصرف ممتد گوشت قرمز، روغن و الکل رخ می دهد. برای درمان ان بهتر است مصرف گوشت و چربی به حداقل ممکن برسد. و در ادامه از چیپس سیب استفاده شود.

جالب است بدانیم که سیب خشک هم میوه ای مهم در روند دوران این بیماری است. چون که فاقد چربی است و اوره را نیز کاهش می دهد. بعد از مصرف سیب خشک میزان کلی اسیدهای موجود در داخل ادرار، مثل اسید فرمیک زیاد می شود بنابراین به درمان نقرس کمک می کند.


کمک به بهبود کارکرد مغزی

سیب خشک به علت داشتن فسفر برای افرادی که به کارهای فکری مشغولند مفید می‌باشد. واعصاب و مغز را تقویت می نماید.

سیب خشک مانند یک آرام بخش

دم نوش پوست سیب خشک یک نوشیدنی آرام بخشی می باشد. البته بد نیست بدانیم که مصرف خود سیب خشک به علت وجود ویتامین B، منیزیم و فسفر و..هم تاثیر ارام بخش بودن دارد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
چیپس سیب بسیار بیشتر از سیب تازه مقوی است و طرفداران بسیاری دارد. به طوری که می توان ادعا نمود در بین انواع میوه خشک کمتر کسی وجود دارد که طعم ان را نپسندد. پژوهش های ترکیبی از علوم تغذیه و پزشکی نشان داده اند که افرادی سیب تازه یا خشک را در رژیم غذایی خود دارند ، تندرست تر از بقیه افراد می باشند.و در عین حال از ریسک ابتلا به امراض متعددی که ناشی از کمبود ویتامین و مواد معدنی ضروری است به دور هستند.