خرید دستگاه میوه خشک کن مقداری سخت و حتی کلافه کننده شده. چراکه گاهی با مطالب و تبلیغ هایی روبرو میشویم که واقعا نه میتوان خندید و نه میتوان تعجب کرد. قطعا با این موارد روبرو شدید. خب در این مقاله ساده ترین و کوتاهترین راه برای انتخاب دستگاه چیپس میوه مناسب رو خدمتتون توضیح خواهم داد.

ملاک خرید دستگاه میوه خشک کن صنعتی

ملاک خرید دستگاه میوه خشک کن صنعتی میشناسید؟ میدانید دستگاه خشک کن میوه چه مشخصاتی باید داشته باشد؟ خرید دستگاه میوه خشک کن مقداری سخت و حتی کلافه کننده شده. چراکه گاهی با مطالب و تبلیغ هایی روبرو میشویم که واقعا نه میتوان خندید و نه میتوان تعجب کرد.

قطعا با این موارد روبرو شدید. برای خرید میوه خشک کن باید ویژگیهای خشک کن مورد نظر را بررسی کرد. ملاک دستگاه میوه خشک کن با کیفیت را باید دانست تا  بهترین دستگاه خشک کن را بتوان انتخاب کرد .خب در این مقاله ساده ترین و کوتاهترین راه برای انتخاب دستگاه چیپس میوه مناسب رو خدمتتون توضیح خواهم داد.

مطلب پیشنهادی : دستگاه میوه خشک کن اکباتان صنعت چرا پرطفدار است؟

ملاک خرید دستگاه میوه خشک کن باکیفیت ؟

 1. یکی از مواردی که در خرید دستگاه خشک کن باید دقت کنیم رضایت مشتریان آن شرکت مد نظر برای خرید میباشد. و همچنین سابقه تولید آن شرکت یا کارخانه میباشد که باید به آن دقت نماییم . در واقع سعی کنید از شرکت هایی دستگاه خود را خریداری کنید که گارانتی معتبر نیز داشته باشند.
 2. پس دومین نکته ای که در خرید دستگاه خشک کن صنعتی باید به آن دقت نمایید گارانتی معتبر شرکت ها میباشد . سعی کنید دستگاه هایی که خریداری میکنید گارانتی معتبری داشته باشد.
 3. قطعا با گارانتی هایی که اعتبار ندارد آشنایی دارید مثلا شرکت های سودجو بعضی از قطعات اصلی دستگاه را شامل گارانتی نمیدانند .
 4. سعی کنید قبل از خرید دستگاه خشک کن میوه خود دستگاه را در کارگاه یا کارخانه تست نمایید .  بسیاری از شرکت های نامرغوب این موضوع را قبول ندارند .
 5. چهارمین نکته حیاتی در خرید دستگاه این است که دستگاه های با قابلیت هوش مصنوعی و اتوماتیک خریداری نمایید.  چرا که دستگاه های هوشمند و اتوماتیک هزینه های جانبی شما شامل : هزینه کارگر و…  را کاهش میدهد و همچنین کار کردن با این دستگاه های صنعتی هوشمند بسیار ساده تر از دستگاه های قدیمی میباشد  .

چگونه میتوان قبل از خرید دستگاه خشک کن از کیفیت آن مطمئن شد؟

هوادهی دستگاه خشک کن

یکی از ویژگی های مهم دیگر دستگاه‌ خشک کن میوه که می توانیم به آنها اشاره کنیم . وجود  فن های قدرتمند در این دستگاه می باشد اگر فن های مورد استفاده در دستگاه میوه خشک کن هم قدرتمند و هم دارای مصرف بهینه باشند. این فن ها کاملا مناسب برای یک  دستگاه چیپس میوه صنعتی می باشد .پس با دو فاکتور مهم دیگر در هنگام خرید دستگاه میوه خشک کن صنعتی آشنا شدید :

 • ۱- فن های قدرتمند و مقاوم
 • ۲- فن های کم مصرف
 • نکته مهم دیگر در مورد فن های دستگاه خشک کن مقاومت فن های دستگاه ها میباشد . فن ها علاوه بر قدرت و مصرف پایین باید مقاومت بالایی نیز داشته باشد البته ناگفته نماند فن همه دستگاه میوه خشک کن پس از مدتی از از بین خواهد رفت که باید فن دستگاه را تعویض نمایید.

اهمیت گردش هوا در دستگاه خشک کن

وجود کانال کشی گسترده و مهندسی شده و اصولی برای می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد . به گونه‌ای که اگر کانال کشی درست و اصولی در دستگاه خشک کن انجام شده باشد به دستگاه کمک می‌کند که تمامی سینی های موجود در داخل کابین های دستگاه به صورت یکسان خشک شوند . و هیچ سینی خشک نشده باقی نماند که این موضوع کیفیت چیپس میوه تولید شده توسط شما را افزایش می دهد . و می تواند موجب افزایش رضایت مشتریان شما گردد .

همچنین باعث می‌شود تا شما بتوانید به طور کامل از ظرفیت سینی های موجود در دستگاه خشک کن میوه صنعتی خود استفاده کنید. و هیچ نقطه‌ای از سینی خشک نشده باقی نماند.

تاثیر گردش هوا

 • ۱– میوه های شما به درستی خشک نمیشوند.
 • ۲– ممکن است میوه های اسلایس شده بعضی از سینی ها به درستی خشک شوند و میوه های اسلایس شده  بعضی از سینی ها به درستی خشک نشوند.
 • ۳– باعث هدر رفتن انرژی دستگاه میشود.
 • ۴–همچنین  باعث ضرر های جبران ناپذیر مالی خواهد شد.

اشتراک گذاری نوشته