دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی گازی 100 کیلویی اکباتان صنعت هوشمند و دوگانه سوز است. دارای تهویه اتوماتیک و سیستم خنک کن است. خشک کن مدل ed100 برای کارگاه کوچک یا مشاغل خانگی مناسب است. ویژگیهای دستگاه صد کیلویی دوگانه سوز: هم هیتر برقی دارد و هم مشعل گازی سیستم کنترل کاملا هوشمند و برنامه نویسی شده. مجهز به سیستم خنک کن مجهز به تهویه اتوماتیک 3 سال گارانتی بی قیدو شرط 25 سال خدمات پس از فروش

دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی و برقی بوده و هوشمند و دوگانه سوز است دارای تهویه اتوماتیک و سیستم خنک کن است. میوه خشک کن صدکیلویی مدل ED100 برای کارگاه میوه خشک کنی خانگی مناسب است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با این دستگاه بیشتر آشنا کنیم .تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اطلاعات اصلی دستگاه خشک کن میوه گازی 100 کیلویی

دستگاه خشک کن میوه صد کیلویی 35 سینی یکی از دستگاه های تولیدی شرکت اریا اندیشه صنعت میباشد. یکی از روش هایی که از دیرباز ایرانیان در آن تبحر بسیار زیادی داشته اند. تهیه چیپس میوه بوده است. مردم  در گذشته های دور میوه ها را با روش های سنتی میوه هاراخشک میکرده اند.

مثلا مردم در گذشته میوه ها را در داخل سینی اسلایس میکرده و آن را در مجاورت با نور آفتاب قرار میداده اند. که این روش دارای معایب فراوانی بوده است. اما خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژِی در صنعت غذایی، دستگاه میوه خشک کن صنعتی و خانگی  در مدل ها و اندازه های  مختلف تولید شده اند.

حتما بخوانید: چند نکته طلایی در انتخاب میوه خشک کن مناسب

دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی 100 کیلویی

میوه خشک کن گازی صد کیلویی چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی گازی 100 کیلویی مناسب برای افرادی میباشد که میخواهند تازه وارد این شغل شوند. ویا قصد دارند در یک کارگاه کوچک چیپس میوه شروع به تولید چیپس میوه های با کیفیت نمایند. 

دستگاه میوه خشک کن صنعتی و خانگی

جنس دستگاه خشک کن میوه و سبزی 

ارتفاع این دستگاه 260 سانتی متر. ،عرض دستگاه 150 سانتی متر. و همچنین طول  این دستگاه 125 سانتی متر میباشد. . بدنه دستگاه میوه خشک کن ED100 از ورقه گالوانیزه ساخته شده است.جداره بیرونی دستگاه از ورقه گالوانیزه رنگی و جداره داخلی از ورقه گالوانیزه سفید یا همان بی رنگ ساخته شده است.

ما بین دوجداره عایق حرارتی پشم سنگ فشرده قرار داده شده است.  که از هدر رفت انرژی  به بیرون جلوگیری میکند. .میزان صدای دستگاه میزان صدای این دستگاه برخلاف دستگاه های موجود در داخل بازار از صدای کمی را تولید میکند. صدای تولیدی این دستگاه 40 دسی بل میباشد که بسیار ناچیز است. .

انرژی مورد نیاز و نوع سوخت میوه خشک کن صد کیلویی ، برق تکفاز و گازشهری میباشد. البته در صورت لزوم میتوان از گاز مایع (کپسول) یا از گازوئیل استفاده کرد.

 

ظرفیت دستگاه میوه خشک کن

تعداد سینی های دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی گازی برابر با 35 عدد سینی 80 سانتی متر در 55 سانتی متر میباشد. این دستگاه مناسب برای کارگاه های کوچک میباشد .دارای چرخ های کاملا روان و مقاوم است.

 این دستگاه دارای چهار چرخ بسیار روان و مقاوم دارا میباشد. و شما به راحتی میتوانید دستگاه ها را درکارگاه خود جابه جا کنید. .

ویژگیهای دستگاه ed100

  1. دوگانه سوز: هم هیتر برقی دارد و هم مشعل گازی
  2. سیستم کنترل کاملا هوشمند و برنامه نویسی شده.
  3. مجهز به سیستم خنک کن
  4. مجهز به تهویه اتوماتیک
  5. 3 سال گارانتی بی قیدو شرط
  6. 25 سال خدمات پس از فروش

مشاهده قیمت میوه خشک کن نیمه صنعتی ed100

هوشمند بودن :سیستم کنترل پنل دستگاه بصورت نرم افزاری و مادر بوردن میباشد. این سیسیتم توسط متخصصان این شرکت ،برنامه نویسی شده است. از ویژگی های کنترل پنل دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی ED100 میتوانیم به دقت و طول عمر بالای این برد اشاره کنیم. این ویژگی درتمامی دستگاه خشک کن میوه هوشمند این شرکت باعث شده تا این دستگاه ها کاملا متفاوت با سایر دستگاه ها باشند.

اشتراک گذاری نوشته