دستگاه میوه خشک کن 1000 کیلویی دارای سیستم کاملا هوشمند و بروز می باشد. به طوری که تمامی نیازهای شما را در هنگام استفاده از این دستگاه بر طرف می کند. این دستگاه میوه خشک کن دارای تهویه اتوماتیک است. که این موضوع باعث می‌شود تا طول عمر دستگاه به طور محسوسی افزایش یابد. این دستگاه میوه خشک کن دارای 63 فن می‌باشد و کانال کشی گسترده برای خشک کردن یکنواخت میوه‌ها دارد. به طوری که شما به هیچ وجه نگران خشک شدن میوه ها در هیچ جای این دستگاه نخواهید بود.

دستگاه میوه خشک کن صنعتی یک تنی

دستگاه میوه خشک کن صنعتی یک تنی ed1000 اکباتان صنعت بالاترین ظرفیت دستگاه خشک کن شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان است . میوه خشک کن 350 سینی مدل ED1000 اکباتان صنعت برای کارخانه های صنعتی خشکبار و چیپس میوه طراحی و تولید شده . این دستگاه دارای ظرفیت بالایی است که باعث کاهش هزینه های جاری و استهلاک تولید میوه خشک میشود . ویژگیها و مشخصات این دستگاه خشک کن را در ادامه میبینیم.

مشخصات خشک کن یک تنی

دستگاه میوه خشک کن یک تنیویژگیها و فناوری

این دستگاه میوه خشک کن صنعتی ، کانال کشی گسترده برای خشک کردن یکنواخت میوه‌ها و محصولات را دارد. به طوری که شما به هیچ وجه نگران خشک شدن میوه ها در هیچ جای این دستگاه نخواهید بود.  ویژگیهای منحصربفرد: تنها خشک کن هوشمند . تهویه اتوماتیک . و مهمترازهمه سیستم خنک کن تا هیچ مشکلی برای فنها پیش نیاید.

تعداد فن : 63 فن دمنده قوی | سیستم حرارتی : دو دستگاه مشعل گازی یا گازوئیلی | برق مورد نیاز: سه فاز |

ساختار و بدنه

طول : 9 متر عرض : 270 سانتیمتر ارتفاع : 240 سانتیمتر . بدنه دستگاه دو جداره و دارای عایق حرارتی قوی است . دارای چرخهای بزرگ و روان برای جابجایی راحت . جنس بدنه به سفارش خریدار از گالوانیزه یا استیل ساخته میشود.

ظرفیت دستگاه

این دستگاه دارای ده گاری و تعداد 350 سینی با ابعاد 55*80 سانتیمتر است.

گارانتی و خدمات

3 سال گارانتی بی قیدو شرط و 25 سال خدمات پس از فروش.

 

دستگاه میوه خشک کن صنعتی  1000 کیلویی

امروزه با شرایط اقتصادی که به وجود آمده برای ایجاد یک شغل برای خود می تواند دستاوردهای بسیار مهم می باشد. با توجه به شرایط اقتصاد کشور نمی توان انتظار داشت که تمامی افراد به استخدام دولت و ارگان‌های دولتی در بیاید. پس باید خود آستین‌ها را بالا بزنید و برای خود ایجاد اشتغال زایی کند. امروز قصد داریم یک روش بسیار مناسب برای اشتغال‌زایی به شما معرفی کنیم. تولید میوه خشک یا چیپس میوه یک ایده بسیار مناسب برای ایجاد اشتغال است.

تولید میوه خشک

استفاده از میوه خشک شده در میان  ایرانیان به زمان های دور بر می‌گردد. و ریشه در گذشته بسیار دور دارد. اما امروزه و با پیشرفت صنعت تولید چیپس میوه و میوه خشک شده به شیوه قبلی نیست. که ما میوه‌ها را قطعات کوچک درآورد و آنها را در زیر نور خورشید بگذارید تا خشک شود. و این کار در ابعاد زیاد نیازمند محیطی بسیار زیاد میباشد و همچنین این کار به علت اینکه میوه ها به مدت بسیار جدی در زیر نور خورشید قرار می‌گیرند خیلی بهداشتی نیست و توصیه نمی شود.

دستگاه میوه خشک کن صنعتی مدل 1000 کیلویی اکباتان صنعت

با دستگاه‌ میوه خشک کن صنعتی به سوی دیگری رفته. به طوری که شما با یک دستگاه میوه خشک کن صنعتی می توانید در حدود چند ساعت صدها کیلو میوه را خشک کنید بدون آنکه نیاز به جای خیلی زیاد و یا زمان خیلی زیادی داشته باشید

خشک کن صنعتی مدل ED1000

دستگاهی که در این مقاله به شما قصد داریم معرفی کردن دستگاه میوه خشک کن صنعتی یک تنی ED1000 میباشد. این دستگاه از سری دستگاه میوه خشک کن صنعتی تولید شرکت اکباتان صنعت می باشد. که دارای کیفیت بسیار مطلوب و جهانی است. به طوری که سالیانه صدها دستگاه  از این دستگاه خشک کن به کشورهای خارجی صادر می شود. در ادامه مقاله ویژگی های فنی دستگاه میوه خشک کن صنعتی مدل ED1000 میپردازیم.

 مشخصات فنی دستگاه میوه خشک کن صنعتی مدل ED1000

دستگاه میوه خشک کن ED1000 دارای سیستم کاملا هوشمند و بروز می باشد. به طوری که تمامی نیازهای شما را در هنگام استفاده از این دستگاه بر طرف می کند. این دستگاه میوه خشک کن دارای تهویه اتوماتیک است. که این موضوع باعث می‌شود تا طول عمر دستگاه به طور محسوسی افزایش یابد.

فن های دستگاه

این دستگاه میوه خشک کن دارای 63 فن می‌باشد و کانال کشی گسترده برای خشک کردن یکنواخت میوه‌ها دارد. به طوری که شما به هیچ وجه نگران خشک شدن میوه ها در هیچ جای این دستگاه نخواهید بود. 

این دستگاه خشک کن میوه دارای چرخهای روان و مناسب می باشد.  چرخ های این دستگاه حدود دو برابر وزن خود را تحمل می‌کند این دستگاه دارای باکس سیرکوله و سیستم خنک کننده می باشد. 

کنترل پنل به کار رفته در این دستگاه به صورت چاپی و مادربرد و نرم افزار می باشد .

که این امر هوشمند و به روز بودن این دستگاه را نشان می‌دهد این دستگاه میوه خشک‌ کن دارای  خدمات پس از فروش مادام العمر میباشد. که این امر نشان دهنده کیفیت بالای کار شرکت اکباتان صنعت در تولید دستگاه میوه خشک کن صنعتی است. 

 


فیلم و عکس میوه خشک کن مدل ED1000

اشتراک گذاری نوشته