دستگاه میوه خشک کن صنعتی 500 کیلویی گازی اکباتان صنعت. یکی از ویژگی های این دستگاه میوه خشک کن میتوانیم به داشتن نوع سوخت این دستگاه اشاره کنیم. سوخت این دستگاه برق تکفاز و گاز شهری میباشد که نوع سوخت برق 500 وات و اما مصرف گاز 1.5 تا 2 متر مکعب در ساعت میباشد. نکته ای که در مورد دستگاه میوه خشک کن مدل ED200 حائز اهمیت میباشد اینست که مشتریان در صورت نبودن گاز شهری میتوانند به دستگاه گاز مایع یا همان LPG استفاده نمایند همچنین مشتریان میتوانند به دستگاه گازوئیل نیز متصل نمایند البته درصورت تمایل به استفاده از گازوئیل مشعل دستگاه متفاوت میباشد .

خشک کن گازی 70 سینی ED200

خشک کن گازی ED200 کیلویی 70 سینی اکباتان صنعت با توجه به قیمت و ظرفیتی که دارد بهترین دستگاه صنعتی است . این خشک کن از کیفیت ساخت و ظاهر استاندارد بالایی برخوردار میباشد . ارتفاع این دستگاه 260 سانتی متر است و عرض این دستگاه 150 سانتی متر میباشد همچنین طول دستگاه نیز200 سانتی متر است.  در دنیای امروز طراحی و ساخت ماشین آلات برای مشتریان اهمیت بالایی دارد . بیشتر مشتریان دوست دارند  دستگاهی را برای خود برگزینند که کیفیت و ظاهر استاندارد داشته باشد.  یا بهتر است بگوییم ظاهر دستگاه خریداری شده از استاندارد بالایی برخودار باشد . همین نکته در مورد دستگاه خشک کن میوه نیز صادق است .

اکثر خریداران دستگاه میوه خشک کن انتظار دارند دستگاهی را خریداری کنند  که ظاهر دستگاه استاندارد های لازم را داشته باشد .

دستگاه میوه خشک کن صنعتی 200 کیلویی

چه استاندارد هایی برای خرید دستگاه لازم است ؟

  • یکنواخت و با حفظ کیفیت محصولات را خشک بکند.
  • کاربری راحتی داشته باشد و درعین حال پیشرفته و مجهز باشد.
  • از مقاومت بالایی برخوردار باشد.
  • دستگاه خریداری شده از ظاهری مناسب برخوردار باشد.
  • از از مواد اولیه درجه یک و  با کیفیت ساخته شده باشد .
  • دارای وزن مناسبی باشد .
  • دارای چرخ های با کیفیت باشد و که از مقاومت بالایی برخوردار باشد 
  • هوشمند باشد و مدام به سر کشی نباشد .
  • مصرف سوخت استاندارد داشته باشد .

در تصویر زیر میتوانید مشخصات ظاهری دستگاه را ببینید .

مشخصات

خشککن گازی ED200 اکباتان صنعت دارای 2 متر طول همچنینن عرض دستگاه150 سانتی متر میباشد همچنین ارتقاع دستگاه 260 سانتی متر میباشد . وزن این دستگاه 700 کیلوگرم است.


قیمت خشک کن صنعتی 500 کیلویی


جنس بدنه و عایق حرارتی

دستگاه میوه خشک کن گازی ED200 اکباتان صنعت همانند سایر دستگاه های تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت دارای دو جداره داخلی و خارجی میباشد. جداره داخلی دستگاه از ورقه گالوانیزه بی رنگ است . جداره بیرونی دستگاه ورقه گالوانیزه رنگی است . و مابین دوجداره داخلی و خارجی دستگاه عایق حرارتی پشم سنگ قرار گرفته است . که از هدر رفت انرژِی دستگاه جلوگیری میکند  .

قیمت دستگاه میوه خشک کن

مصرف سوخت

یکی از ویژگی های این دستگاه میوه خشک کن میتوانیم به داشتن نوع سوخت این دستگاه اشاره کنیم. سوخت این دستگاه برق تکفاز و گاز شهری میباشد که نوع سوخت برق 500 وات و اما مصرف گاز 1.5 تا 2 متر مکعب در ساعت میباشد.

نکته ای که در مورد دستگاه میوه خشک کن 500 کیلویی حائز اهمیت میباشد اینست که مشتریان در صورت نبودن گاز شهری میتوانند به دستگاه گاز مایع یا همان LPG استفاده نمایند.همچنین مشتریان میتوانند به دستگاه گازوئیل نیز متصل نمایند البته درصورت تمایل به استفاده از گازوئیل مشعل دستگاه متفاوت میباشد .

برای مشاهده قیمت و خرید کلیک کنید.

تعداد فن

تعداد فنهای دستگاه 13 عدد است. ده فن برای هوادهی. و دو فن به عنوان سیستم خنک کن. و یک فن هم جهت تخلیه رطوبت .عملکرد این فن به اینصورت است که فن تهویه رطوبت کابین را تخلیه و بصورت اتوماتیک و کاملا هوشمند خاموش میشود . با وجود این فن دستگاه با یک مصرف سوخت کاملا استاندارد کار میکندو مدام روشن نمیباشد . این مزیت موجب کاهش مصرف سوخت دستگاه میشود .  این دستگاه کاملا منحصر به فرد میباشد .

سیستم کنترل

سیستم کنترل دستگاه برنامه نویسی شده است.  این نوع سیستم کنترل کننده دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه میوه خشک کنی که در داخل بازار موجود میباشد متفاوت است. و این سیسیتم کنترل کننده کاملا منحصر به فرد میباشد. که از ویژگی های این سیستم میتوانیم به داشتن عمر بالای این سیسیتم کنترل کننده اشاره کنیم .

برای خرید چیپس میوه میتوانید به وبسایت ما مراجعه نمایید و چیپس میوه های مورد نیاز خود را بصورت عمده و جزئی خریداری نمایید.

داشتن چرخ های روان و مقاوم

از مشخصه های این دستگاه میوه خشک کن میتوانیم به داشتن چرخ های کاملا روان و مقاوم این چرخ ها اشاره کنیم. شما با وجود این چرخ ها دستگاه را میتوانید به راحتی جابه جا کنید این چرخ ها تحمل بالایی دارند و میتوانند وزن بیشتر از خود دستگاه را نیز تحمل کنند .

گارانتی دستگاه

یکی از ویژگی های تمامی محصولات شرکت اریا اندیشه صنعت اکباتان گارانتی این محصولات میباشد تمامی محصولات این شرکت دارای 3 سال گارانتی بی قیدو شرط میباشند همچنین تمامی محصولات دارای 25 سال خدمات پس از فروش میباشند .

وسایل جانبی

برای آگاهی از وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن هوشمند  شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان میتوایند به مشاورین واحد فروش در تماس باشید. برای آشنایی با سایر خشک کن های شرکت  آریا اندیشه صنعت اکباتان کافیست به صفحه مقالات ما مراجعه نمایید .

دستگاه های خارجی

اشتراک گذاری نوشته