خرید دستگاه خشک کن میوه 150 کیلویی اکباتان صنعت که یکی از بهترین میوه خشک کن های خانگی تولیدی شرکت تولیدی آریا اندیشه صنعت اکباتان صنعت میباشد. این دستگاه برخلاف دستگاه میوه خشک کن خانگی سایر شرکت ها دارای ویژگی های منحصرفه فردی میباشد. که در ادامه مقاله بیشتر به این ویژگی های خواهیم پرداخت . این دستگاه میوه خشک کن خانگی دستگاه مناسب مشاغل خانگی میباشد. در واقع پرفروشترین دستگاه خشک کن برای مشاغل خانگی است.

خرید دستگاه خشک کن میوه 150 کیلویی 60 سینی اکباتان صنعت که یکی از بهترین میوه خشک کن های خانگی  تولیدی شرکت تولیدی آریا اندیشه صنعت اکباتان صنعت میباشد. این دستگاه برخلاف دستگاه میوه خشک کن خانگی سایر شرکت ها دارای ویژگی های منحصرفه فردی میباشد. که در ادامه مقاله بیشتر به این ویژگی های خواهیم پرداخت. این دستگاه میوه خشک کن خانگی دستگاه مناسب مشاغل خانگی میباشد. در واقع پرفروشترین دستگاه خشک کن برای مشاغل خانگی است.

دستگاه میوه خشک کن اکباتان صنعت چرا پرطرفدار است؟


دستگاه خشک کن میوه 150 کیلویی

از ویژگی های مهم  هر دستگاه خشک کن میوه  میتوانیم به ابعاد آن اشاره کنیم ابعاد این دستگاه بشرح زیر میباشد : ارتفاع این دستگاه  160 سانتی متر ،عرض دستگاه 100سانتی متر و همچنین طول دستگاه 125 سانتی متر میباشد . وزن این مدل از دستگاه تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان  165کیلو  میباشد.

قیمت دستگاه میوه خشک کن 150 کیلویی


میزان صدای خشک کن

یکی از ویژگی های دستگاه های تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان صدای کم این دستگاه ها به هنگام کار کردن میباشد. این دستگاه ها برخلاف دستگاه های تولیدی شرکت های دیگر که به هنگام کار صدای زیادی دارند دستگاه های تولیدی این شرکت دارای صدای بسیار کمی هستند. صدای این دستگاه 40 دسیبل میباشد. شما  با داشتن این دستگاه هوشمند شما هیچ دغدغه از بابت اذیت کردن صدای دستگاه نخواهید داشت.


مصرف برق میوه خشک کن پنجاه کیلویی چقدر است ؟

انرژی مورد نیاز دستگاه میوه خشک کن خانگی 50 کیلویی برق تکفاز میباشد. و یا همان برق 25 آمپر . و مصرف این دستگاه 2 کیلیو وات در ساعت میباشد . هزینه برق این دستگاه روزانه بیشتر از دو هزارتومان نمیشود. این دستگاه دارای دو هیتر یکونیم کیلو واتی میباشد. و مدام در حال اتومات کردن میباشد. اتومات کردن به این دلیل میباشد که دما  از یک حد بالا تر نرود.  نکته ای که از این مدل دستگاه میوه خشک کن باید بدانید این است که این دستگاه به دلیل حجم و اندازه استانداردی که دارد یکی از کم مصرف ترین دستگاه های صنعتی بشمار میرود .

دستگاه میوه خشک کن خانگی

بدنه دستگاه میوه خشک کن

بدنه این خشک کن ed60 از دو جداره داخلی و خارجی ساخته شده است . جداره داخلی دستگاه از ورقه گالوانیزه بی رنگ یا همان ورقه گالوانیزه سفید ساخته شده است. اما جداره بیرونی دستگاه از ورقه گالوانیزه رنگی ساخته شده است. مابین دوجداره داخلی و خارجی عایق حرارتی پشم سنگ فشرده شده قرار گرفته است که موجب جلوگیری از هدر رفت انرژی خواهد شد .


ظرفیت دستگاه میوه خشک کن 150 کیلویی هوشمند

ظرفیت و تعداد سینی های این دستگاه  60 عدد سینی 40 *45 میباشد . این دستگاه با توجه به ظرفیتی که دارد  . مناسب برای مشاغل خانگی میباشد. و کسانی که میخواهند در منزل خود کسب درآمد کنند این دستگاه یکی از گزینه های خرید برای این دسته از افراد میباشد .

چگونه میتوان دستگاه خشک کن را تست کرد؟


تعداد فن

داخل دستگاه چهار عدد فن دمنده تعبیه شده که کار هوادهی را انجام میدهند. که از پایین تا بالای گاری را به راحتی پوشش داده میشود . تا تمام سینی ها بصورت یکنواخت خشک شوند .  یک فن هم دیگر برای سیستم خنک کننده میباشد. و یک فن نیز برای تهویه قرار داده شده است. (یعنی خروج هوای مرطوب ) تمامی فن های دستگاه های تولیدی این شرکت دارای سیستم خنک کننده میباشند. ،این عمل باعث میشود دمای موتور فن ها بالا نرود و مانع از آسیب دیدن فن ها میشود. این ویژگی هم در دستگاههای اکباتان صنعت منحصربفرد است. .


چرخ های روان و متحرک دستگاه

یکی از ویژگی های مهم دستگاه های تولیدی شرکت آریااندیشه صنعت اکباتان که میتوانیم به آن اشاره کنیم.  داشتن چرخ های روان و مقاوم این دستگاه خشک کن میوه  است.  این دستگاه دارای چهار چرخ روان و با کیفیت میباشد و کاملا مقاوم میباشد  .


کنترل پنل

از ویژگی های دیگر دستگاههای تولیدی شرکت اریا اندیشه صنعت اکباتان میتوانیم به برد چاپی این دستگاه ها اشاره کنیم. تمام دستگاه میوه خشک کن تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان از این فناوری بهره میبرند .  برد این دستگاه ها توسط برنامه نویسان برنامه نویسی شده و استفاده از دستگاه را بسیار آسان نموده اند  . از ویژگی بردهای این دستگاه میوه خشک کن میتوانیم به مقاومت بالا و استفاده آسان این برد ها اشاره کنیم .


گارانتی دستگاه میوه خشک کن خانگی 50 کیلویی

این دستگاه همانند سایر دستگاه های تولیدی شرکت اریا اندیشه صنعت اکباتان دارای سه سال گارانتی بی قید و شرط و 25 سال خدمات پس از فروش میباشد. برای خرید دستگاه کافیست با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید. همچنین برای آگاهی از قیمت میوه خشک کن 50 کیلویی شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان روی کاتالوگ محصولات کلیک کنید .


وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن خانگی پنجاه کیلویی

وسایل جانبی مورد نیاز برای میوه خشک کن 150 کیلویی میتواند اسلایسر دستی و هسته گیر میوه دستی باشد. و الزامی برای اسلایسر و هسته گیر صنعتی نیست.

اشتراک گذاری نوشته