مشخصات ظاهری دستگاه میوه خشک کن 800 کیلویی : از ویژگی های ظاهری دستگاه میتوانیم به ابعاد این دستگاه میوه خشک کن اشاره کنیم این دستگاه دارای ارتفاعی برابر 220 سانتی متر ،عرض 250 سانتی متر وهمچنین طول 600 متر میباشد  با توجه به اندازه  و طول این دستگاه این یک دستگاه کاملا مناسب برای مشا غل صنعتی میباشد و این دستگاه به یک سالن با متراژ120 متری نیاز دارد.
دستگاه میوه خشک کن صنعتی 800 کیلویی که در این مقاله به شما معرفی میکنیم دستگاه میوه خشک کن گازی 280 سینی میباشد. این دستگاه از سری دستگاه میوه خشک کن گازی صنعتی تولید اکباتان صنعت همدان می باشد که دارای کیفیت بسیار مطلوب و جهانی است.  در ادامه مقاله ویژگی های فنی دستگاه میوه خشک کن صنعتی ed800 میپردازیم.

مشخصات ظاهری

از ویژگی های ظاهری دستگاه میتوانیم به ابعاد این  دستگاه میوه خشک کن اشاره کنیم. این دستگاه دارای ارتفاعی برابر 220 سانتی متر ،عرض 250 سانتی متر وهمچنین طول 600 متر میباشد. با توجه به اندازه  و طول این دستگاه این یک دستگاه کاملا مناسب برای مشا غل صنعتی میباشد و این دستگاه به یک سالن با متراژ120 متری نیاز دارد.
دستگاه میوه خشک کن صنعتی هوشمند شرکت اکباتان صنعت

بدنه و جداره دستگاه

این دستگاه میوه خشک کن نیز همانند سایر دستگاه میوه خشک کن تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان از دو جداره ساخته شده است.
جداره داخلی دستگاه از ورقه گالوانیزه سفید و جداره بیرونی دستگاه از ورقه گالوانیزه رنگی ساخته شده است. مابین دو جداره دستگاه عایق حرارتی پشم سنگ قرار گرفته است. که از هدر رفت انرژی جلوگیری میکند . دستگاه میوه خشک کن چه معایب و مزایایی دارد؟

چرخ های با کیفیت و مقاوم دستگاه

یکی از ویژگی های مهم دستگاه میوه خشک کن صنعتی 800 کیلویی میتوانیم به داشتن چرخ  های با کیفیت این دستگاه اشاره کنیم . چرخ های این دستگاه خشک کن میوه  علاوه بر کیفیت بالا دارای مقاومت بالایی نیز میباشند. و شما مشتریان عزیز شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان به راحتی میتوانید دستگاه را جابه جا کنید . نکات مهم قبل از خرید خشک کن میوه

سیستم کنترل پنل

یکی از ویژگی های دستگاه میوه خشک کن ED800 که میتوانیم به  آن اشاره کنیم.  کنترل پنل این دستگاه بصورت نرم افزاری شده میباشد. سه ویژگی کنترل پنل دستگاه میوه خشک  کن مدل ED800 1- داشتن طول عمر بالا 2- دارای دقت بالا 3- رابط کاربری ساده ظرفیت میوه خشک کن گازی 280 سینی ظرفیت این دستگاه برابر با 280 عدد سینی 55 در 80 سانتی متر میباشد. همچنین گاری های سینی های این دستگاه متحرک بوده و از دستگاه به راحتی جدا میشوند.  شما عزیزان بارگیری را به راحتی انجام میدهید. و گاری ها را در داخل دستگاه قرار دهید .

سوخت و مصرف انرژی دستگاه

مصرف برق برق مورد نیاز این دستگاه برق سه فاز است . سوخت مورد نیاز برای سیستم گرمایشی این دستگاه میتوان از گاز شهری یا گازوِئیل و یا گاز مایع استفاده کرد. فن های دستگاه : در این مدل از دستگاه  انتقال حرارت توسط 40 عدد فن قدرتمند انجام میگیرد .همچنین هرگاری توسط 5 فن هوادهی میشود. از ویژگی های این نوع هوادهی میتوانیم به پوشش کامل تمام سینی های یعنی از پایین به بالاکه انجام میگیرد اشاره کنیم . فن های تهویه : در دستگاه میوه خشک کن صنعتی ED800 دو عدد فن  تهویه قرار دارد .  که این فن ها کاملا اتوماتیک بوده تا از هدر رفت انرژی جلوگیری کنند. این فن ها تنها وظیفه خارج کردن رطوبت را دارند و رطوبت کابین ها را تخلیه میکنند .

سیستم خنک کننده فن ها :

یکی از ویژگی های مهم فن های دستگاه های تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان  که به آن میتوانیم اشاره کنیم. سیستم خنک کننده فن های این دستگاه ها میباشد تمامی فن های دستگاه های این شرکت دارای سیستم خنک کننده میباشند . دمای فن های این دستگاه از40 درجه  بالاتر نمیرود . این فن ها همیشه خنک میباشند. همین امر باعث شده است که عمر فن ها بالا برود.  شما مشتریان عزیز این قابلیت را در هیچ دستگاه مشابه مشاهده نخواهید کرد.

قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی 800 کیلویی

اشتراک گذاری نوشته