دستگاه میوه خشک کن مدل H15 یکی ازمدل های تولیدی (دستگاه میوه خشک کن ) شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان میباشد .همانطور که از ظاهر این دستگاه چیپس میوه هوشند مشخص است این دستگاه کوچکترین مدل تولیدی این کارخانه میباشد . این مدل از دستگاه کاملا مناسب برای مشاغل خانگیست چرا که حجم دستگاه کوچک و کاملا مناسب برای مشاغل خانگی طراحی شده است .

دستگاه میوه خشک کن خانگی مدل h15  یکی ازمدل های تولیدی  “کوچکترین دستگاه میوه خشک کن خانگی با ظرفیت 10 تا 15 کیلویی”  شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان میباشد . این دستگاه خشک کن 15 سینی 45*40 دارد و کمترین مصرف برق خانگی را دارد. هزینه برق این خشک کن 500 ریال در ساعت است که در روز شاید هزارتومان هزینه برق این دستگاه باشد.همانطور که از ظاهر این دستگاه چیپس میوه هوشند مشخص است این دستگاه کوچکترین مدل تولیدی این کارخانه میباشد.

دستگاه میوه خشک کن 10 کیلویی خانگی

کوچکترین دستگاه میوه خشک کن خانگی میوه خشک کن 15 کیلویی برقی مدل H15

در این مقاله قصد داریم این کوچکترین دستگاه میوه خشک کن 15 کیلویی خانگی  را برای شما عزیزان  معرفی کنیم .

دستگاه میوه خشک کن خانگی 15 کیلویی

این مدل از دستگاه کاملا مناسب برای مشاغل خانگیست چرا که حجم دستگاه کوچک و کاملا مناسب برای مشاغل خانگی طراحی شده است . همچنین این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه سبزی خشک کن ها فضای کمی را اشغال میکند که کاملا مناسب برای مشاغل خانگی میباشد. اگر شما هم به دنبال راه اندازی یک کسب و کار تولید میوه خشک شده میباشید این دستگاه گزینه مناسبی برای خرید شما عزیزان میباشد.

میوه خشک کن برای مشاغل خانگی

همانطور که اشاره شد این دستگاه یکی از کوچکترین دستگاه های میوه خشک کن در بین دستگاه های تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان میباشد. در واقع این دستگاه برای مشاغل خانگی طراحی و تولید شده است . این دستگاه حجم بسیار کمی را اشغال میکند به همین دلیل شما میتوانید این دستگاه را در هر مکانی قرار دهید .

بدنه و ابعاد دستگاه H15

ارتفاع این دستگاه 110 سانتی متر ، عرض دستگاه 50 سانتی متر و طول دستگاه 100 سانتی متر میباشد . بدنه دستگاه های تولیدی این شرکت از دوجداره (خارجی ،داخلی )  تشکیل شده است . جداره داخلی دستگاه H15 از ورق گالوانیزه سفید ( بی رنگ ) میباشد. جداره بیرونی این دستگاه از ورق گالوانیزه رنگی ساخته شده است.و بین دو جداره عایق فشرده پشم سنگ استفاده شده است. که یک عایق حرارتی میباشد.

ظرفیت دستگاه خشک کن میوه h15

ظرفیت این دستگاه   15 عدد سینی 40*45 میباشد. که برخلاف سایر دستگاه های شرکت آریا اندیشه صنعت که سینی ها بصورت گاری میباشند گاری ندارد چرا که این دستگاه به دلیل کوچک بودن نیازی به داشتن گاری ندارد. و شما به راحتی میتوانید سی نی ها را در درون دستگاه قرار دهید .

وزن دستگاه

دستگاه کاملا استاندارد و مناسب برای مشاغل خانگی میباشد. وزن این دستگاه حدودا بین 50 تا 60 کیلوگرم میباشد. که باوجود چرخ هایی که زیر دستگاه قرار دارد به راحتی میتوانید دستگاه را جابه جا کنید .

سیستم کنترل

یکی از ویژگی های مهمی که در تمامی دستگاه های تولیدی شرکت اریا اندیشه صنعت موجود میباشد سیسیتم کنترل کننده دستگاه های تولیدی این شرکت میباشد. سیستم کنترل کننده دستگاه های تولیدی شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان  بصورت نرم افزار میباشد. از ویژگی های سیسیتم کنترل کننده هوشمند میتوانیم به عمر بالا ،کاربری آسان  اشاره کنیم که در هیچ یک از دستگاه میوه خشک کن تولیدی شرکت های دیگر مشاهده نخواهید کرد . و این دستگاه کاملا متفاوت با سایر دستگاه های تولیدی شرکت های دیگر میباشد .

مصرف انرژی خشک کن

مصرف برق دستگاه سبزی خشک کن خانگی H15 یک کیلو وات در ساعت میباشد. که مصرف این دستگاه صنعتی بسیار ناچیز میباشد. و این دستگاه کاملا مناسب برای کسانی است که قصد دارند در منزل خود شغل تولیدی چیپس میوه داشته باشند و از این طریق کسب درامد کنند .

فن های دستگاه

فن های کوچکترین دستگاه میوه و سبزی خشک کن خانگی H15 تعداد 4 فن میباشد . که دو فن با قدرت 3000 دور کار هوادهی را به این 15 تا سینی انجام میدهد. همچنین این دستگاه دارای یک فن تهویه اتوماتیک و یک فن خنک کننده است.

از ویژگی های دیگر دستگاه چیپس میوه مدل H15 میتوانیم به داشتن کانال کشی گسترده این دستگاه همانند سایر دستگاه میوه خشک کن شرکت اریا اندیشه صنعت اشاره کنیم . فیلم ضبط شده را مشاهده نمایید .

گارانتی دستگاه

دستگاه میوه خشک کن خانگی کوچک مدل h15 همانند سایر دستگاه میوه خشک کن شرکت آریا اندیشه صنعت اکباتان دارای سه سال گارانتی بی قید و شرط میباشد. همچنین این دستگاه همانند سایر دستگاه های تولیدی این شرکت دارای 25 سال خدمات پس از فروش میباشد.

وسایل جانبی دستگاه میوه خشک کن

این نیاز به وسایل جانبی خاصی نداشته در واقع شما با وسایل جانبی معمولی میتوانید هزینه های خود را کاهش دهید .


شناسایی مکان

 

اشتراک گذاری نوشته