دستگاه خشک کن انگور اکباتان صنعت گزینه بسیار مناسبی برای باغداران است. باغداران میتوانند انگور باغ خود را با دستگاه انگور خشک کن اکباتان صنعت تبدیل به کشمش و مویز کنند. قیمت دستگاه انگور خشک کن اکباتان صنعت بسیار مناسب است.

خشک کردن انگور و تهیه کشمش

باغدار انگور میتواند محصول انگور خود را توسط دستگاه خشک کن انگور اکباتان صنعت و خشک کردن انگور و تهیه کشمش و مویز با کیفیت تبدیل کند. متاسفانه اکثرا شاهد هستیم که باغداران و کشاورزان عزیز ناچار هستند محصولات خود را با قیمت بسیار ارزان به دلالان بفروشند. اما در سال های اخیر دستگاه های خشک کن ، بهترین راه حل برای این عزیزان است. مثلا  در این مقاله تمام مزایا و معایب استفاده از دستگاه خشک کن برای تولید کشمش و مویز برای باغداران انگور را بررسی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

دستگاه انگور خشک کن

سود و زیان دستگاه خشک کن برای باغداران همانطور که گفته شد معمولا سود واقعی محصولات کشاورزی نصیب دلالان میشود. کشاورزان هم سود کمی نصیبشان میشود. حتی گاهی به دلیل اوضاع نامناسب بازار، کشاورز و باغدار نمیتواند محصولات خود را برداشت کند. چون هزینه کارگر و عملیات برداشت محصول بیشتر از فروش آن محصول است.

اینجاست که اهمیت دستگاه خشک کن انگور مشخص میشود. اگر کشاورزی دستگاه خشک کن مناسب داشته باشد میتواند بدون نگرانی محصول خود را برداشت کند و به وسیله دستگاه همه آنها را خشک کند. این کار برای باغدار چند مزیت دارد.

خشک کردن انگور

 با خشک کردن انگور دیگر نگران خراب شدن نیست چون محصول خراب نمیشود پس نیاز به سردخانه هم نیست محصول خشک شده که همان میوه خشک است قیمتش  چندبرابر شده میتوان آنها را در زمان مناسب و با قیمت خوب فروخت.

بخوانید: طرز خشک کردن کشک

انواع دستگاه انگور خشک کن اکباتان صنعت

دستگاه میوه خشک کن اکباتان صنعت در دو کلاس مشاغل خانگی و صنعتی تولید میشوند که هم جوابگوی تولید کنندگان خانگی و هم تولید کنندگان صنعتی هست. دیدن ویدئوهای بیشتر مشخصات و ویژگی های دستگاه میوه خشک کن سبزی خشک کن 100 کیلویی خشک کن 300 کیلویی خشک کن گازی 200 کیلویی میوه خشک کن 600 کیلویی

انگور خشک کن خانگی

ظرفیت خشک کن انگور خانگی از 15 سینی تا 60 سینی با ابعاد 40*45 است. این ظرفیت که با عنوان میوه خشک کن خانگی شناخته میشود. بیشتر مناسب تولیدات خانگی است.

دستگاه خشک کن انگور

خشک کن انگور صنعتی

خشک کن انگور صنعتی اکباتان صنعت از 70 سینی تا 350 سینی با ابعاد 55*80 میباشد و برای کارگاه میوه خشک کنی مناسب است. با دستگاه خشک کن اکباتان صنعت محصولات شما تغییر رنگ نمیدهند و ارزش غذایی میوه هم حفظ میشود.

ببینید: تجهیزات موردنیاز برای تولید میوه خشک

قیمت دستگاه خشک کن انگور

خرید خشک کن اکباتان صنعت دستگاههای خشک کن اکباتان صنعت معمولا آماده تحویل هستندو شما میتوانید هم بصورت حضوری و هم تلفنی سفارش و خریداری کنید. میتوانید بصورت حضوری مراجعه و بعد از تست دستگاه و خشک کردن محصولات خود با دستگاه مورد نظر و اطمینان از کیفیت دستگاه آن را خریداری کنید. قیمت دستگاه خشک کن انگور برای اطلاع از قیمت خشک کنهای اکباتان صنعت به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید.

خشک کردن انگور با دستگاه میوه خشک کن

خشک کردن انگور با دستگاه میوه خشک کن اکباتان صنعت بسیار راحت است و شما بعد از شستن انگورها فقط کافیست که خوشه های بسیار بزرگ را به خوشه های کوچکتر تقسیم کنید و داخل داستگاه قرار دهید. بعد دستگاه را روشن کنید و تنظیمات مناسب را انجام دهید. (دما بین 50 تا 65 درجه سانتیگراد تنظیم شود)تا محصول مویز یا کشمش بدست بیاید.

مدت زمان خشک شدن انگور با دستگاه

زمان خشک شدن انگور داخل دستگاه به نوع انگور هم بستگی دارد اما معمولا بین 14 تا 20 ساعت طول میکشد. البته با افزایش دما میتوان این مدت را کمتر کرد اما ممکن است کیفیت مویز و کشمش کاهش پیدا کند. دستگاه خشک کن اکباتان صنعت چقدر گارانتی دارد؟ سه سال گارانتی بی قیدوشرط با دستگاه این دستگاه میتوان محصولات دیگر راه هم خشک کرد؟ بله هر محصولی که بخواهید میتوانید خشک بکنید. دستگاه خشک کن انگور با دستگاه میوه خشک کن تفاوت دارد؟ نه خیر. هر دو اسم یک دستگاه است.

دستگاه انگور خشک کن اکباتان صنعت چقدر گارانتی دارد؟

سه سال گارانتی بی قیدوشرط

با دستگاه خشک کن انگور میتوان محصولات دیگر راه هم خشک کرد؟

بله هر محصولی که بخواهید میتوانید خشک بکنید.

دستگاه خشک کن انگور با دستگاه میوه خشک کن تفاوت دارد؟

نه خیر. هر دو اسم یک دستگاه است.

دستگاه خشک کن میوه چگونه کار می کند؟

دستگاه خشک کن میوه با حذف رطوبت میوه از طریق فرآیند تبخیر کار می کند. دستگاه آبگیری از یک فن و یک عنصر حرارتی برای گردش هوای گرم در اطراف میوه استفاده می کند که باعث تبخیر رطوبت می شود. سپس رطوبت از طریق دریچه یا سینی جمع آوری از آبگیر خارج می شود.

این فرآیند بسته به نوع میوه کم آب و میزان خشکی مورد نظر می تواند چندین ساعت یا حتی چند روز طول بکشد. نتیجه نهایی یک میان وعده با مواد مغذی و پایدار است که می‌توانید در تمام طول سال از آن لذت ببرید.

دستگاه آبگیری میوه چگونه کار می کند؟

2. مزایای استفاده از دستگاه خشک کن انگور چیست؟

استفاده از دستگاه خشک کن انگور برای خشک کردن انگور فواید زیادی دارد. اولاً با حذف رطوبت میوه ها ماندگاری میوه ها را افزایش می دهد که از رشد باکتری ها و کپک ها جلوگیری می کند.

ثانیا، میوه‌های کم‌آب یک میان‌وعده سالم هستند زیرا بیشتر مواد مغذی و فیبر خود را حفظ می‌کنند. علاوه بر این، خشک کردن میوه ها یک راه مقرون به صرفه برای حفظ محصولات اضافی از باغ شما یا بازار کشاورزان محلی است. در نهایت، میوه های کم آب همه کاره هستند و می توانند در دستور العمل های مختلفی مانند گرانولا، مخلوط دنباله دار و محصولات پخته شده استفاده شوند.

3. چه نوع میوه هایی را می توان در دستگاه خشک کن خشک کرد؟

از این دستگاه می توان برای خشک کردن انواع میوه ها از جمله سیب، موز، توت، گیلاس، انگور، کیوی، انبه، هلو، گلابی، آناناس، آلو و توت فرنگی استفاده کرد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که برخی از میوه ها ممکن است قبل از کم آبی نیاز به درمان اولیه داشته باشند.

 به عنوان مثال، مرکبات را باید بلانچ کرد یا در محلول اسید اسکوربیک خیس کرد تا از قهوه ای شدن آن جلوگیری شود. علاوه بر این، برخی از میوه ها ممکن است به زمان خشک شدن طولانی تری نسبت به سایرین نیاز داشته باشند. همیشه ایده خوبی است که به دفترچه راهنمای دستگاه آبگیری خاص خود مراجعه کنید و هر دستورالعملی را برای میوه هایی که قصد خشک کردن آنها را دارید دنبال کنید.

خشک کردن انگور به کمک دشتگاه میوه خشک کن

4. خشک کردن میوه ها با استفاده از دستگاه  چقدر طول می کشد؟

مدت زمان لازم برای آبگیری میوه ها با استفاده از دستگاه خشک کن میوه می تواند بسته به نوع میوه، اندازه آن و میزان رطوبت آن متفاوت باشد. با این حال، به عنوان یک قانون کلی، ممکن است بین 8 تا 24 ساعت طول بکشد تا میوه ها به طور کامل آب شوند.

اشتراک گذاری نوشته