قیمت دستگاه میوه خشک کن 500 کیلویی صنعتی گازی مدل ed600 دستگاه خشک کن انگور و کشمش مویز

قیمت دستگاه میوه خشک کن 500 کیلویی صنعتی گازی مدل ed600


انواع دستگاه انگور خشک کن اکباتان صنعت

باغدار انگور میتواند محصول انگور خود را توسط دستگاه خشک کن انگور اکباتان صنعت و خشک کردن انگور آن را به کشمش و مویز با کیفیت تبدیل کند. متاسفانه اکثرا شاهد هستیم که باغداران و کشاورزان عزیز ناچار هستند محصولات خود را با قیمت بسیار ارزان به دلالان بفروشند. اما در سال های اخیر دستگاه های خشک کن ، بهترین راه حل برای این عزیزان است. مثلا  در این مقاله تمام مزایا و معایب استفاده از دستگاه خشک کن برای تولید کشمش و مویز برای باغداران انگور را بررسی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

آنچه مطالعه خواهید کرد

سود و زیان دستگاه خشک کن برای باغداران

همانطور که گفته شد معمولا سود واقعی محصولات کشاورزی نصیب دلالان میشود. کشاورزان هم سود کمی نصیبشان میشود. حتی گاهی به دلیل اوضاع نامناسب بازار، کشاورز و باغدار نمیتواند محصولات خود را برداشت کند. چون هزینه کارگر و عملیات برداشت محصول بیشتر از فروش آن محصول است. اینجاست که اهمیت دستگاه خشک کن مشخص میشود . 

اگر کشاورزی دستگاه خشک کن مناسب داشته باشد میتواند بدون نگرانی محصول خود را برداشت کند و به وسیله دستگاه همه آنها را خشک کند. این کار برای باغدار چند مزیت دارد.

  1. با خشک شدن محصول دیگر نگران خراب شدن نیست
  2. چون محصول خراب نمیشود پس نیاز به سردخانه هم نیست
  3. محصول خشک شده که همان میوه خشک است قیمتش  چندبرابر شده
  4. میتوان آنها را در زمان مناسب و با قیمت خوب فروخت

نتیجه کار

کشاورز 20  _  دلالان عزیز 0

دستگاه خشک کن انگور مدل ED600


انواع دستگاه انگور خشک کن اکباتان صنعت

دستگاه میوه خشک کن اکباتان صنعت در دو کلاس مشاغل خانگی و صنعتی تولید میشوند که هم جوابگوی تولید کنندگان خانگی و هم تولید کنندگان صنعتی هست.

دیدن ویدئوهای بیشتر

مشخصات و ویژگیهای دستگاه میوه خشک کن

خشک کن خانگی

ظرفیت خشک کن خانگی از 15 سینی تا 60 سینی با ابعاد 40*45 است. این ظرفیت که با عنوان میوه خشک کن خانگی شناخته میشود بیشتر مناسب تولیدات خانگی است.قیمت دستگاه انگور خشک کن خانگی

ظرفیت خشک کن صنعتی

خشککن صنعتی اکباتان صنعت از 70 سینی تا 350 سینی با ابعاد 55*80 میباشد و برای کارگاه میوه خشک کنی مناسب است.

دستگاه انگور خشک کن صنعتی

با دستگاه خشک کن اکباتان صنعت محصولات شما تغییر رنگ نمیدهند و ارزش غذایی میوه هم حفظ میشود.

تجهیزات موردنیاز برای تولید میوه خشک

روش خشک کردن انگور

خشک کردن انگور با دستگاه اکباتان صنعت بسیار راحت است. شما بعد از شستن انگورها فقط کافیست که خوشه های بسیار بزرگ را به خوشه های کوچکتر تقسیم کنید و داخل داستگاه قرار دهید. بعد دستگاه را روشن کنید تا محصول مویز یا کشمش بدست بیاید.

خرید خشک کن اکباتان صنعت

دستگاههای خشک کن اکباتان صنعت معمولا آماده تحویل هستندو شما میتوانید هم بصورت حضوری و هم تلفنی سفارش و خریداری کنید.

میتوانید بصورت حضوری مراجعه و بعد از تست دستگاه و خشک کردن محصولات خود با دستگاه مورد نظر و اطمینان از کیفیت دستگاه آن را خریداری کنید.

تست دستگاه قبل از خرید

قیمت دستگاه خشک کن انگور

برای اطلاع از قیمت خشک کنهای اکباتان صنعت به صفحه قیمت میوه خشک کن مراجعه کنید.


دستگاه خشک کن اکباتان صنعت چقدر گارانتی دارد؟

سه سال گارانتی بی قیدوشرط

با دستگاه این دستگاه میتوان محصولات دیگر راه هم خشک کرد؟

بله هر محصولی که بخواهید میتوانید خشک بکنید.

دستگاه خشک کن انگور با دستگاه میوه خشک کن تفاوت دارد؟

نه خیر. هر دو اسم یک دستگاه است.

دستگاه انگور خشک کن اکباتان صنعت چقدر گارانتی دارد؟

 سه سال گارانتی بی قیدوشرط 

با دستگاه خشک کن انگور میتوان محصولات دیگر راه هم خشک کرد؟

 بله هر محصولی که بخواهید میتوانید خشک بکنید. 

دستگاه خشک کن انگور با دستگاه میوه خشک کن تفاوت دارد؟

 نه خیر. هر دو اسم یک دستگاه است.

1. دستگاه آبگیری میوه چگونه کار می کند؟

 

دستگاه خشک کن میوه با حذف رطوبت میوه از طریق فرآیند تبخیر کار می کند. دستگاه آبگیری از یک فن و یک عنصر حرارتی برای گردش هوای گرم در اطراف میوه استفاده می کند که باعث تبخیر رطوبت می شود. سپس رطوبت از طریق دریچه یا سینی جمع آوری از آبگیر خارج می شود. این فرآیند بسته به نوع میوه کم آب و میزان خشکی مورد نظر می تواند چندین ساعت یا حتی چند روز طول بکشد. نتیجه نهایی یک میان وعده با مواد مغذی و پایدار است که می‌توانید در تمام طول سال از آن لذت ببرید.

 
 

2. مزایای استفاده از دستگاه آبگیری میوه چیست؟

 

استفاده از دستگاه خشک کن میوه برای خشک کردن میوه ها فواید زیادی دارد. اولاً با حذف رطوبت میوه ها ماندگاری میوه ها را افزایش می دهد که از رشد باکتری ها و کپک ها جلوگیری می کند. ثانیا، میوه‌های کم‌آب یک میان‌وعده سالم هستند زیرا بیشتر مواد مغذی و فیبر خود را حفظ می‌کنند. علاوه بر این، خشک کردن میوه ها یک راه مقرون به صرفه برای حفظ محصولات اضافی از باغ شما یا بازار کشاورزان محلی است. در نهایت، میوه های کم آب همه کاره هستند و می توانند در دستور العمل های مختلفی مانند گرانولا، مخلوط دنباله دار و محصولات پخته شده استفاده شوند.

 
 

3. چه نوع میوه هایی را می توان در دستگاه خشک کن میوه خشک کرد؟

 

از دستگاه خشک کن میوه می توان برای خشک کردن انواع میوه ها از جمله سیب، موز، توت، گیلاس، انگور، کیوی، انبه، هلو، گلابی، آناناس، آلو و توت فرنگی استفاده کرد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که برخی از میوه ها ممکن است قبل از کم آبی نیاز به درمان اولیه داشته باشند. به عنوان مثال، مرکبات را باید بلانچ کرد یا در محلول اسید اسکوربیک خیس کرد تا از قهوه ای شدن آن جلوگیری شود. علاوه بر این، برخی از میوه ها ممکن است به زمان خشک شدن طولانی تری نسبت به سایرین نیاز داشته باشند. همیشه ایده خوبی است که به دفترچه راهنمای دستگاه آبگیری خاص خود مراجعه کنید و هر دستورالعملی را برای میوه هایی که قصد خشک کردن آنها را دارید دنبال کنید.

 
 

4. آبگیری میوه ها با استفاده از دستگاه خشک کن میوه چقدر طول می کشد؟

 

مدت زمان لازم برای آبگیری میوه ها با استفاده از دستگاه خشک کن میوه می تواند بسته به نوع میوه، اندازه آن و میزان رطوبت آن متفاوت باشد. با این حال، به عنوان یک قانون کلی، ممکن است بین 8 تا 24 ساعت طول بکشد تا میوه ها به طور کامل آب شوند.

 
 
 
 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!