سوالات متداول

سوالات متداول

رایگان از ما بپرسید

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان
منظور از خرید تضمینی میوه خشک چیست ؟

شاید دیده باشید بعضی فروشندگان دستگاه میوه خشک کن اعلام میکنند که در صورتیکه از ایشان دستگاه خریداری کنید ، خرید تضمینی میوه خشک های شمارا انجام میدهند. برای جلب اعتماد حتی قرارداد خرید تضمینی امضا میکنند که در صورت خرید دستگاه از ایشان ، آنها هم میوه خشک شمارا خریداری کنند. و اما ادامه ماجرا. من به شما قول میدهم از دو حالت خارج نیست که عرض میکنم.

معمولا دستگاه خشک کن که میفروشند اصلا کارایی ندارد که خریدار بتواند با آن میوه خشک بکند.
اگر هم با هزاران زحمت و سختی مضاعف چیپس میوه و میوه خشک تولید بکند، فروشنده دستگاه میوه خشک کن کلی بهانه میتراشد تا شانه خالی کند. اما رسم شده که معمولا انقدر قیمت پایینی به تولید کننده میوه خشک پیشنهاد میدهند که خودش منصرف میشود. مثلا میوه خشکی که برای تولید کننده 50 هزارتومان هزینه داشته و او باید 100 هزارتومان بفروشد، به او 40 هزار تومان قیمت میدهند. به این راحتی از زیر قرارداد خرید میوه خشک شانه خالی میکنند.

منظور از خدمات پس از فروش چیست ؟

1-کنترل پنل دستگاه میوه خشک کن اکباتان صنعت کاملا هوشمند است و تنها میوه خشک کن برنامه نویسی شده و دارای مادربورد است.
2- دستگاه خشک کن میوه اکباتان صنعت تنها میوه خشک کن دارای تهویه اتوماتیک است .
3 – دستگاه میوه خشک کن اکباتان صنعت تنها میوه خشک کن دارای سیستم خنک کن که از سوختن موتور فن ها جلوگیری میکند.
4- دستگاه میوه خشک کن اکباتان صنعت دارای کانالهای مجزای گردش هوا و سیرکولاسیون است ، که زمان خشک شدن میوه و مصرف انرژی را کاهش میدهد.

تعمیر دستگاه میوه خشک کن برندهای دیگر؟

یکی از خدمات اکباتان صنعت ، تعمیر دستگاه میوه خشک کن برندهای دیگر است. عزیزانی که از برندهای دیگه دستگاه میوه خشک کن خریداری کردند و رضایت ندارند. اگر تمایل دارند که دستگاه خودشون رو تعمیر بکنند، شرکت اکباتان صنعت با افتخار در خدمت این عزیزان هست.

ما بصورت کاملا رایگان به شما مشاوره میدیم و میتونیم مشکلات دستگاه شمارو بهتون اطلاع بدیم . اگر تمایل داشتید میتونید از طراحی دستگاه میوه خشک کن شرکت اکباتان صنعت استفاده بکنید و تغییرات لازم رو روی دستگاهتون اعمال بکنید.

اگر هم خواستید که ما این خدمت رو انجام بدیم با افتخار در خدمت شما هستیم.

حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن؟

حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن در تمام دنیا فروش و محل تحویل ماشین آلات، درب کارخانه سازنده هست. شرکت اکباتان صنعت هم ازین قانون مستثنی نیست. اما با این وجود ما خود را موظف میدانیم که درمورد حمل و نقل دستگاه یا دستگاه های دیگر و ارسال به مقصد ، بهترین شرایط و زمینه را فراهم کنیم. تا ارسال و حمل دستگاه به مقصد با کمترین هزینه و بالاترین امنیت انجام شود.

برای مثال ما سعی میکنیم برای حمل و نقل دستگاه به مقصد بخصوص شهرهای دورتر ، از خودروهای مسیر برگشتی انتخاب کنیم . چون این خودروها برای سرویس برگشتی کرایه بسیار پایین تری درخواست میکنن.

 

ارسال دستگاه میوه خشک کن؟

ارسال دستگاه میوه خشک کن ، برای تحویل دستگاه به راننده یا باربری ، از آنها رسید تحویل دستگاه میگیریم. و متعهد هستند تا دستگاه میوه و سبزی خشک کن را بیمه بار بکنند و بارنامه بگیرند.

ما قبل از ارسال دستگاه ، از تمام جزییات و کارکرد دستگاه فیلمبرداری میکنیم و همان موقع برای خریدار ارسال میکنیم. با این کار برای خریدار هیچ دغدغه و نگرانی از بابت سلامت دستگاه میوه و سبزی خشک کن .

اگر شما دستگاه میوه و سبزی خشک کن را حضوری از درب کارخانه شخصا تحویل بگیرید هم در صورت تمایل شما ، ما بازهم درباره موارد فوق انجام .ظیفه میکنیم.

1-خرید و ثبت سفارش و ارسال محصول به تمام نقاط دنیا در کمترین زمان .
2-خرید محصول از درب کارخانه و حمل و نقل دستگاه میوه خشک کن در همان زمان .

سوالات متداول
سوالات متداول

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

    خانهسوالاتخدمات لیست قیمت
    پیمایش به بالا